Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Португалія дозволила в’їзд українцям з метою туризму

  • 25.07.2021 20:21
  • Vitalii
порто човни

Вже з 26 липня громадяни України зможуть відвідувати Португалію з метою туризму. Про новину повідомив на своїй сторінці в Twitter Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Згідно з рішенням Ради Міністрів Португалії 7374-Е/2021 від 23.07.2021 р. в’їзд громадянам України на континентальну Португалію будь-яким транспортом дозволений у період з 26 липня 2021 року до 08 серпня 2021. На початку серпня це рішення може бути переглянуте за умови погіршення епідемімічної ситуації в Україні.

Для в’їзду до Португалії громадянам України достатньо довідки з негативним результатом тестування на COVID-19 (ПЛР-тест), зроблений протягом не більше ніж за 72 години до подання документа (не розповсюджується на дітей до 12-ти років) АБО довідки про результати швидкого тесту на антиген до COVID-19 (TRAg), зроблений в період не більше ніж за 48 год. до подання довідки.

Також дозволено прибуття до Португалії громадянам України, які мають дійсний європейський (виданий в будь-якій країні ЄС) КОВІД сертифікат (в паперовому або в електронному варіанті).

На Мадейру та на Азорські острови в’їзд дозволений для громадян України з будь-якою метою, в том числі дозволені туристичні подорожі по безвізу.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей