Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Уряд скасував самоізоляцію і тестування для туристів, які повертаються з-за кордону

  • 16.06.2021 18:54
  • Vitalii
термінал аеропорту Бориспіль

На всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки, у зв’язку з чим вимога самоізолюватися при поверненні з-за кордону скасована.

Сьогодні, 16 червня, згідно рішення Кабінету Міністрів України на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки, при якому в Україні перетин державного кордону з будь-яких країн є безперешкодним для громадян України або іноземців з посвідкою на постійне проживання. Тобто скасовується вимога самоізоляції при поверненні громадян України додому, а отже немає необхідності робити ПЛР-тест для припинення самоізоляції.

Іноземці, які в’їжджають на територію України, як і раніше, обов’язково повинні мати страховий поліс на випадок захворювання на COVID-19, та один з документів:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до перетину кордону),
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до перетину кордону),
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях, виданий відповідно до ММСП або відповідно до укладених Україною міжнародних договорів про взаємне визнання документів про вакцинацію.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей