«Укрзалізниця» може запустити потяги до Естонії та Німеччини

  • 05.09.2019 12:48
  • Dmytro
Поїзд УЗ

Схоже, що вже в недалекому майбутньому в українців з’явиться альтернатива авіаційним перельотам до деяких сусідніх країн. Вже зараз не є проблемою дістатися потягами до Латвії чи Польщі. Скоро до цього переліку можуть додатися ще дві країни.

За декілька місяців «Укрзалізниця» оголосить свій зимовий розклад пасажирських поїздів.

Зараз ми працюємо над тим, щоб до грудня, можливо, підготувати певні нові напрямки, – відповів на запитання порталу «У відпустку» про можливі нові пасажирські поїзди до Європи голова правління УЗ Євген Кравцов.

На жаль, він відмовився оголосити про зміни, але натякнув яких країн це може стосуватися.

Є певні речі, які можу відкрити. Наприклад, я б хотів, щоб поїзд «4 столиць» (Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига, – ред.) ми все-таки змогли продовжити до п’ятої столиці (Таллінну, – ред.), – сказав Євген Кравцов.

Крім того, очільник УЗ повідомив про те, що компанія веде переговори з німецькими партнерами відносно відкриття нового поїзда. Євген Кравцов відмовився назвати німецьке місто, до якого може бути запущений маршрут.

Можливо, це буде Берлін. Нагадаємо, раніше в інтерв’ю порталу «У відпустку» на той час міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомляв про старт поїздів до Чехії та Німеччини.

Крім того, ми хочемо в Мукачево добудувати повноцінну євроколію до місцевого залізничного вокзалу. Це приблизно десь 500 метрів. Відповідно, потім з цього вокзалу запустимо рейси до Словаччини, а потім до Чехії. Крім того, я думаю, що буде збільшуватися частота вже діючих і будуть відкриватися нові рейси до Польщі. Цього року запускаємо маршрути Київ-Берлін та Мукачеве-Кошице, – казав він.

Також, за словами Євгена Кравцова, УЗ підтверджує плани відносно раніше анонсованих  додаткових поїздів до Чехії. Компанія продовжує переговори і з польською стороною.

Для нас важливо зробити якісний продукт. Як ті потяги, які ми до цього запускали і які користуються високою популярністю. Не зробити для галочки, щоб за три місяці його закривати, – зазначив Євген Кравцов.

Втім, за словами керівника УЗ, на сьогодні значна кількость напрямків, на яку був попит з боку пасажирів, вже обслуговується.

Фото з Facebook «Укрзалізниці»

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей