Українка з празького ресторану зробила десерт у формі коронавіруса

  • 10.10.2020 11:32
  • Dmytro
Десерт-коронавірус

В ресторані в історичному центрі Праги виготовили тістечко у формі коронавіруса. Таким чином там намагались зупинити спад в бізнесі і привабити більше відвідувачів. Десерт користується великою популярністю у клієнтів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Зазвичай празький ресторан Černá Madona заповнений туристами. Кубістичний інтер’єр цього закладу приваблює багатьох. Проте через пандемію Covid-19 і, як наслідок, заборони на туристичні поїздки, потік відвідувачів в ресторані істотно знизився.

Щоб повернути колишню популярність, заклад пішов на нестандартний крок. Українка Ольга Будник з цього ресторану придумала оригінальний десерт, завдяки якому він знову може стати привабливим місцем відпочинку. Навесні, під час локдауна, їй спала на думку ідея створити десерт, схожий на… коронавірус.

Я знайшла в Інтернеті фотографію віруса і детально розібралася, як приготувати десерт – як зробити шипи, який буде колір, і все це приготувала, – сказала Ольга Будник Reuters.

Десерт трохи менший за тенісний м’ячик, з шоколадною скоринкою і припорошений какао-маслом. «Шипи» вірусу з білого шоколаду та сушеної малини. Всередині – фісташкова начинка з малиновим пюре і малиною в центрі.

Цей делікатес користується великим успіхом. Щодня його продають більше 100 штук. І продажі зростають.

"V Praze prodávají zákusky Covid-19. A když si k němu dáte rakvičku, dostanete věneček zdarma."Milujeme český smysl…

Gepostet von Černá Madona am Samstag, 26. September 2020

Менеджер з маркетингу ресторану Войтех Германек каже, що через коронакризу продажі в його закладі, як і в інших, впали на десятки відсотків. В той же час новий десерт став символом того, що не все втрачено, вважає він.

Ольга Будник, яка проживає в Празі останні шість років, не має наміру зупинятися тільки на цьому десерті. Вона вже думає про наступний – десерт на тему вакцинації від Covid-19, який буде мати смак цитрусових і лікеру.

Буде багато лайма з невеликою кількістю алкоголю, – сказала вона.

Фото зі сторінки Černá Madona у Facebook

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей