Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

ОАЕ змінили правила в’їзду для туристів. Читаємо роз’яснення від МЗС

  • 10.08.2020 15:59
  • Dmytro
Дубай

Зараз туристам треба бути дуже обережними – влади різних країн світу часто змінюють правила в’їзду. Чим частіше ви будете перевіряти актуальні вимоги для подорожей, тим з більшою впевненістю зможете мандрувати хоча б до тієї невеликої кількості напрямків, які вітають українських мандрівників.

Нещодавно популярні серед українських туристів Об’єднані Арабські Емірати в черговий раз змінили правила в’їзду для туристів. Багатьом мандрівникам важко встигнути за владою цієї країни, щоб правильно підготуватися до подорожі.

Тому, щоб не помилитися, радимо користуватися офіційними джерелами. Наприклад, інформацію про правила в’їзду до ОАЕ, які діють з 1 серпня, можна знайти на інтерактивній онлайн-мапі Міністерства іноземних справ України.

Згідно з цим ресурсом, всі пасажири, які подорожують до Дубаю, повинні надати під час реєстрації на рейс в аеропорті відправлення:

  • поліс міжнародного медичного страхування, який підтверджує покриття витрат, пов’язаних з лікуванням Covid-19 та перебуванням в умовах ізоляції на території ОАЕ;
  • заповнений англійською мовою та обов’язково роздрукований сертифікат (Сertificate polymerase chain reaction (PCR) swab test), який підтверджує негативні результати тесту на Covid-19.

Вказаний сертифікат повинен бути виданий не більше ніж за 96 годин до прибуття до ОАЕ та має бути наданий лише акредитованими в Україні медичними закладами. Ця вимога не застосовується до дітей віком до 12 років та пасажирів, які мають середню або важку форми інвалідності.

У разі відсутності у пасажира даного сертифікату чи страхового полісу, пасажиру буде відмовлено авіакомпанією у перевезенні, вказують в МЗС України.

Після прибуття до аеропорту Дубаю перед проходженням прикордонного контролю необхідно заповнити «Форму декларації про стан здоров’я», а також завантажити додаток «COVID-19 DXB» і зареєструватися у ньому для можливого спілкування у подальшому з органами охорони здоров’я ОАЕ.

В МЗС України радять пам’ятати, що авіакомпанії мають право відмовити у реєстрації на рейс пасажирам, які матимуть симптоми Covid-19.

Дубай

За рішенням представників Міністерства охорони здоров’я ОАЕ, в аеропорту будь-кого з прибулих туристів можуть протестувати на Covid-19. Туристи, у яких виявлять Covid-19, будуть ізольовані на 14 днів у спеціально визначених установах за власний кошт.

У роз’ясненні МЗС України вказується, що мандрівники повинні суворо дотримуватися правил фізичного дистанціювання, відповідно до заходів, які застосовуються в аеропортах, і постійно використовувати маски для обличчя. Всі пасажири повинні суворо дотримуватися запобіжних заходів та стежити за симптомами Covid-19.

Також в МЗС вказують, що інформацію про порядок поїздок, умови та заходи профілактики для громадян, резидентів та туристів можна також отримати на веб-сайтах авіакомпаній, зокрема, Emirates та flydubai.

Транзит

В МЗС України вказують, що транзит через ОАЕ можливий за умови наявності квитка до країни призначення, а також з 1 серпня тесту Covid-19 з терміном дії не більш ніж чотири доби (96 годин).

Внутрішні вимоги

Крім того, наші дипломати вказують на одну місцеву особливість. В’їзд до емірату Абу-Дабі з емірату Дубай можливий за умови наявності негативного тесту на Covid-19 (результат якого отримано не більше, ніж за 48 годин до в’їзду).

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей