Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Про нас

Туристичний портал У відпустку постав на основі досвіду людей, які творять відомий європейський онлайн сервіс бюджетних подорожей – Fly4free. Відтепер українські любителі мандрівок світом мають можливість отримувати оперативну інформацію про найкращі ціни на авіаквитки, готелі, пакетні тури. Ми допоможемо вам спланувати вашу подорож в будь-якому форматі – відпустка на морі, сіті-брейк до міст Європи, екзотична подорож світом, подорож по колу декількома країнами Європи або пакетний тур на відомі курорти!

У відпустку – це веб-сторінка для тих, хто хоче подорожувати різноманітно, але, на жаль, мусить рахуватися з обмеженим бюджетом. Саме для того наша команда, маючи величезний досвід в пошуку найдешевших варіантів перельотів, знаючи різні прийоми і інструменти для створення неймовірних подорожей, працює з ранку до вечора, аби запропонувати вам найкращі можливості планування ваших відпусток. У нас ви знайдете готові варіанти подорожей. Залишиться тільки перейти за посиланнями і забронювати!

Крім того ми уважно слідкуємо за ринком авіаперевезень України і світу. Наша команда фахових журналістів завжди в курсі про те, що відбувається в середовищі авіакомпаній і аеропортів і ви будете знати про це першими.

Також засновники сторінки У відпустку мають на меті передати вам свій досвід самостійного планування подорожей. Для цього на сайті ми створили розділ Порадники, де ділимося з вами корисною інформацією, щоби ваша подорож відбувалася легко і невимушено, а ви завжди були добре поінформовані.

Запрошуємо вас приєднуватися до ком’юніті пристрасних любителів мандрів! З нами подорожувати світом буде цікавіше і дешевше!

Хочеш з нами сконтактувати:

email: [email protected]
telegram-канал: t.me/uvidpustku
сторінка в Facebook: www.facebook.com/uvidpustku/

Видавцем сервісу У відпустку є KAMAVINET SP. Z O.O зареєстрована в Варшаві 00-695, вул. Новогродська 50, оф. 515, яка вписана до реєстру підприємців державного судового реєстру окружним судом міста Варшава, XII відділ економічний KRS під номером 0000753946, номер NIP7010867709: Уставний капітал в розмірі 5000 PLN внесений повністю.