У важкі часи для МАУ перевізник не втрачає оптимізму. У 2019 очікуємо подальшого зростання

  • 07.02.2019 13:11
  • Vitalii
літак МАУ

На жаль, у 2019 році найбільша авіакомпанія України практично не порадує своїх прихильників новими маршрутами. Авіаперевізник оголосив теперішній рік роком стабілізації. За словами президента МАУ Юрія Мірошнікова, в 2019 році зростання пасажиропотоку авіакомпанії складе, у порівнянні з 2018 роком, приблизно 8-10%

«У нас буде зростання за рахунок більш високого завантаження бортів, за рахунок більш високої інтенсивності використання літаків», – розповів він про те, завдяки чому відбудеться збільшення пасажиропотоку. В той же час, в цьому році МАУ відкриє лише один новий маршрут – з Києва до турецького Ізміру.

За словами Юрія Мірошнікова, головними викликами і той же час важкими негативними факторами, які впливали на діяльність МАУ в 2018 році, будуть високі ціни на авіаційне пальне на українському ринку і послуги на аеронавігацію в районі аеродрому, необхідність оплачувати акциз на це пальне (при цьому конкуренти з Європи його не сплачують, оскільки в ЄС немає акцизу на пальне для цивільної авіації) та зниження цін на квитки на 16-20% щороку. Також негативно на роботу МАУ впливає необхідність облітати частину території України та усю Росію при польотах у східних напрямках.

Крім того, негативно позначилась на роботі МАУ в минулому році затримка з прибуттям в Україну літаків Boeing 777. МАУ розраховувала їх отримати своєчасно, тому розпочала продаж квитків заздалегідь. Але у зв’язку з несвоєчасним прибуттям літаків, МАУ була змушена виплачувати компенсації пасажирам, які не змогли скористатися квитками на рейсах, які повинні були виконуватися на Boeing 777. Ці літаки вміщують приблизно на 100 крісел більше, ніж Boeing 767, які також використовувалася і продовжують використовуватися МАУ на далекомагістральних рейсах.

Юрій Мірошніков повідомив, що в 2019 році МАУ планує отримати три нових літаки Boeing 737 MAX, а також два повітряних судна Embraer 195. Ці літаки прийдуть на заміну більш старим. Таким чином на кінець року в МАУ буде приблизна таж кількість повітряних суден, що і зараз, приблизно 40.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей