Незабаром одне з найбільш неприємних правил в готелях зникне! На жаль, не безкоштовно

  • 26.11.2019 18:18
  • Dmytro
Check-in hotel

Заселення до готелю о 14-00, а виїзд – не пізніше 12-00? Але що робити, якщо ми прилітаємо до міста на світанку, а зворотний рейс пізно ввечері? На щастя, дедалі більше готелів починають думати про проблеми своїх гостей і пропонують гнучкі варіанти реєстрації та виїзду.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Після довгого рейсу ми опиняємось вранці в аеропорті і мріємо лише про гарячий душ та чистий одяг. Натомість нам доводиться блукати містом кілька годин, тому що зазвичай готелі починають поселення з 14-00 чи навіть 15-00. Але цей час може ще більше подовжиться, якщо співробітники не встигають прибрати номери після попередніх гостей. Такі ситуації надзвичайно дратують нас.

Звичайно, ми можемо написати листа до готелю з проханням заселити якомога раніше. Але це не гарантує, що його співробітники підуть нам на зустріч. В першу черга, це добра воля готелю.

Ось чому зараз все більше готельних мереж намагаються змінити свою політику поселення та виїзду, щоб запропонувати гостям максимальну гнучкість. Наприклад, Hoxton у Лондоні, Амстердамі, Парижі та Лос-Анджелесі пропонує своїм клієнтам послугу FlexyTime, яка дозволяє їм заїхати о 12-00 та виїхати опівдні наступного дня. Послуга безкоштовна, але гості готелю повинні активувати її за 72 години до прибуття та додатково зробити бронювання безпосередньо на його веб-сайті, а не через посередника.

Номер в готелі

Ще більш гнучкі в питаннях поселення та виїзду розкішні готелі, наприклад, Peninsula Beverly Hills в Каліфорнії. Його гості теоретично можуть продовжити добу проживання до 27 годин. Але це можливе, якщо є вільні номери та мандрівники заздалегідь попередили про своє бажання приїхати раніше чи виїхати пізніше.

Та таких «безкоштовних» прикладів небагато. Адже готелі, зазвичай, готові надавати подібні послуги за додаткові кошти або лише окремим категоріям гостей. Наприклад, мережа Standard пропонує можливість гнучкого заїзду та виїзду за плату, яка зазвичай становить до 5% від вартості бронювання. В той же час мережа Marriott пропонує членам програми лояльності Bonvoy можливість виселення з готелю пізніше. В залежності від статусу, ми можемо залишити нашу кімнату навіть о 16-00.

Новації в сервісі

– Збільшується кількість тривалих міжконтинентальних рейсів. В результаті дедалі більше гостей прибуває до аеропортів у нестандартні години вдень і вночі. Ось чому можливість гнучкого бронювання проживання в готелі стала дуже важливою: вона дає можливість персоналізувати ваше перебування, збільшує почуття лояльності та… приносить додатковий дохід, – каже засновник стартапу HotelFlex Макс Шеперд-Кросс.

Це ідеальний сервіс для тих, хто цінує гнучкість: HotelFlex використовує бази даних готелів для аналізу рівня заповненості номерів. Якщо ми хочемо заїхати раніше, нам потрібно надати інформацію HotelFlex про наш рейс, а він, у свою чергу, повідомить нас в якому готелі з’явиться можливість ранньої реєстрації. За останніми даними, 15% гостей готові доплачувати за завчасну реєстрацію або пізній виїзд.

– Це не спричиняє додаткових експлуатаційних ускладнень для готелю, який лише інформує нас про те скільки номерів доступні для раннього заїзду. Завдяки цьому він заробляє на номері, який, мабуть, був би порожнім, каже Шеперд-Кросс.

Номер в готелі

Хоча ця відсутність ускладнень не зовсім правдива, адже мережа повинна підлаштувати під це свою служба прибирання, але, на думку готелів, зміні в питаннях гнучкості неминучі.

– Минули часи, коли готелі могли без жодних для себе наслідків класти до мінібару батончики по $5. Клієнти стали набагато більш обізнаними – вони готові витратити більше грошей, але хочуть мати від цього конкретну цінність, каже власниця готельної мережі Hoxton Шаран Пасріча.

Змін буде все більше

Готелі змінюють свої пропозиції на очах. Наприклад, щоб зменшити залишки їжі, вони планують обмежити послугу так званого «шведського столу». Але зміни стосуються і готельних номерів – все більше мереж відмовляються від знаменитих крихітних упаковок з шампунями та кондиціонерами – натомість вони встановлюють великі дозатори з тим же гелем для душу. Зміни означають величезну економію та захист навколишнього середовища – вилучення такої упаковки з мережі Marriott призведе до того, що на сміття не потрапить до півмільярда маленьких пляшок!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей