Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Генконсульство України в Стамбулі: при в’їзді до Туреччини треба пройти медобстеження

  • 17.06.2020 13:20
  • Dmytro
Стамбул

Останнім часом часто з’являється багато неперевіреної інформації щодо правил в’їзду до тієї чи іншої країни. Тому кожне офіційне повідомлення важливе для мандрівників. В своїх планах щодо мандрівок зараз варто спиратися саме на них.

З Туреччини надійшло офіційне підтвердження щодо правил подорожей до цієї країни. Відповідне повідомлення опублікувало Генеральне консульство України в Стамбулі.

В ньому зазначається, що при в’їзді до Туреччини громадяни іноземних держав зобов’язані пройти медичне обстеження у пункті пропуску. У разі виявлення в особи симптомів Covid-19 їй буде безкоштовно проведено тест.

Загалом, починаючи з 11 червня Туреччина скасувала обмеження щодо в’їзду до цієї країни громадян іноземних держав повітряним, морським або наземним шляхом (окрім сухопутного кордону з Іраном), які були запроваджені для боротьби з поширенням Covid-19.

Україна дозволила відкрите регулярне і чартерне авіаційне сполучення з Туреччиною з 15 червня. Незабаром українські туроператори планують відкрити перельоти на турецькі курорти.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей