Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

З України стартували прямі рейси до Домінікани. Туристи вже тішаться тропічними пляжами

  • 18.10.2020 12:57
  • Dmytro
Домінікана пляж

Якщо ви мрієте про пляжний відпочинок в тропіках, зверніть увагу на курорти Домінікани. Відтепер до цієї країни можна дістатися без пересадок.

Українська авіакомпанія Azur Air Ukraine розпочала виконання прямих чартерних рейсів до Домініканської Республіки. Вчора, 17 жовтня, в місцевому аеропорті здійснив посадку літак цього перевізника після першого перельоту з України. Про це повідомляє туроператор Anex Tour Ukraine на своїй сторінці в Facebook. Саме там можна переглянути світлини з першого рейсу.

Ми вже в Домінікані! ❤Перший рейс з туристами Анекс Тур приземлився цього ранку на території республіки ✈🥂Прямий…

Gepostet von ANEX Tour Ukraine am Samstag, 17. Oktober 2020

Azur Air Ukraine буде виконувати 11-годинні рейси без дозаправки для туроператора Anex Tour Ukraine. За інформацією туркомпанії, наразі в Домінікані відкриті майже всі готелі та проводяться всі екскурсії, окрім нічних.

Для того, щоб потрапити до країни Домініканська Республіка не вимагає від українців якихось складних процедур, пов’язаних з Covid-19. Згідно з Timatic (збірник правил IATA про вимоги до документів, які повинні мати пасажири авіарейсів для в’їзду до тієї чи іншої країни світу), після прибуття необхідно надати заповнену декларацію про стан здоров’я. А за інформацією Anex Tour Ukraine, в аеропорті потрібно пройти температурний скрінінг. Також треба дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції.

Раніше влада Домініканської Республіки обіцяла усім туристам, які будуть зупинятися в готелях, страхові поліси на випадок надзвичайних ситуацій, телемедицину, забезпечити місце проживання при вимушеному тривалому перебуванні і компенсувати витрати на зміну рейсів у разі зараження. Очікувалося, що такі умови будуть діяти до грудня 2020 року і повністю оплачуватимуться цією країною.

В даний час після повернення з Домініканської Республіки до України не потрібно самоізольовуватися чи робити ПЛР-тест на Covid-19, оскільки, станом на 16 жовтня, ця карибська країна включена до «зеленого» списку МОЗ України.

До речі, радимо звернути увагу на наш путівник, на тему подорожі до Домінікани, або на варіанти турів All inclusive в Домінікані.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей