Приємна і сумна новини для любителів подорожей до Греції. Йдеться про МАУ і Ryanair

  • 22.12.2018 09:13
  • Dmytro
акрополіс в афінах

Міжнародні Авіалінії України змініють частоту польотів до столиці Греції, а ось ірландський перевізник, схоже, ще не визначився, чи буде взагалі туди літати

Давайте спочатку про приємне! Вже з кінця березня найбільша українська авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” планує різко збільшити частоту польотів з Києва до столиці Греції – Афін. Про це “У відпустку” повідомили в прес-службі МАУ.

Зокрема, якщо цієї зими авіаперевізник виконує по даному маршруту 4 рейси на тиждень, то з кінця березня, тобто з початку літнього авіаційного сезону, він планує літати щодня. Крім того, з 18 травня частотність буде збільшена до 12 рейсів на тиждень. Щоправда, з 1 вересня вона знизиться до 10 на тиждень, уточнили в МАУ.

А тепер про сумне. Схоже на те, що у лоукостера Ryanair виникли проблеми з відкриттям рейсу Київ-Афіни. Нагадаємо, що про старт з весни наступного року нових п’яти маршрутів, в тому числі до Афін, було гучно повідомлено ще в листопаді і навіть розпочався продаж квитків. Та вже протягом тривалого часу на сайті та у додатку Ryanair неможливо придбати квитки на рейс цієї авіакомпанії до столиці Греції. На жаль, на запит «У відпустку» в прес-службі Ryanair поки що не відповідають. Ми будемо слідкувати за розвитком подій і обов’язково поінформуємо вас про подальшу долю рейсу до Афін.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей