Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Загроза банкрутства нависла над відомим азійським лоукостером. Призупинені торги акціями AirAsia

  • 11.07.2020 10:59
  • Dmytro
AirAsia

Відомий азійський лоукостер AirAsia переживає нелегкі часи. Незважаючи на відновлення перельотів, перевізнику треба буде докласти ще дуже багато зусиль для безперебійної роботи.

Торги акціями малайзійської AirAsia Group, до якої входить однойменний провідний азійський лоукостер, були призупинені в середу. Це сталося після того, як аудитор Ernst & Young заявив, що існують суттєві невизначеності, які ставлять під сумнів здатність бюджетного перевізника продовжувати свою діяльність у найближчому майбутньому, вказується в повідомленні Reuters.

Раніше, в понеділок, AirAsia Group проінформувала про втрати в першому кварталі, викликані, серед іншого, падінням попиту на авіаперевезення в результаті пандемії нового коронавіруса. Про це зазначається в іншому повідомленні Reuters.

В цілому за перший квартал 2020 року AirAsia отримала збиток в розмірі $188 млн. Це найбільший збиток в першому кварталі з моменту лістингу в листопаді 2004 року.

Кількість пасажирів, перевезених протягом першого кварталу, знизилася на 22% до 9,85 млн. При цьому коефіцієнт завантаження крісел впав до 77%.

В той же час в AirAsia не втрачають оптимізму. Там заявляють про зростання попиту на перевезення після того, як авіакомпанія поступово почала перезапускати внутрішні маршрути після припинення рейсів.

З початку внутрішніх перельотів в кінці квітня ми натхненні збільшенням коефіцієнта завантаженості… Ми прагнемо збільшити частоту наших перельотів приблизно до 50% від наших операцій до Covid-19… Ми з нетерпінням очікуємо відновлення всіх внутрішніх маршрутів в найближчі тижні і місяці, щоб задовольнити зростаючий попит. В даний час ми виконуємо 365 щоденних рейсів по всьому регіону і очікуємо відкриття міжнародних кордонів…, – заявив один з керівників AirAsia Берхад Бо Лінгам.

Крім того, як заявив інший топ-менеджер перевізника Тан Шрі Тоні Фернандес, група направила заявки на отримання банківських кредитів в країнах, де вона здійснює свою детальність. Також, за його словами, отримані пропозиції по залученню капіталу від інвестиційних банкірів, а також потенційних інвесторів, щоб допомогти компанії втриматися під час шторму, викликаного пандемією Covid-19.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей