Австралійська Qantas здійснила ще один екстра довгий рейс у світі

  • 26.03.2020 15:03
  • Dmytro
Qantas

Активне запровадження заборон на авіаційне сполучення між різними країнами світу спонукає багатьох перевізників змінювати маршрути своїх рейсів. Інколи це призводить до того, що авіакомпанії змушені виконувати рекордні перельоти.

У зв’язку з запровадженням заборони на транзит через аеропорт Сінгапура австралійська авіакомпанія Qantas була змушена скорегувати маршрут свого флагманського рейсу QF1 з Сіднею до Лондона, розповідає Executive Traveller. Зазвичай за даним напрямком Kangaroo Route літак Airbus A380 здійснює зупинку в цій невеликій острівній державі, щоб поповнити запаси пального.

Та 24 березня Qantas була змушена змінити місце посадки для дозаправки на місто Дарвін. Воно знаходиться на півночі Австралії та розташоване за маршрутом з Сіднея до Лондона.

За даними Flightradar24, подорож з Дарвіна до Лондона тривала 16 годин 46 хвилин. За цей час літак подолав 13873 км. Таким чином це дозволило перельоту увійти до списку найдовших пасажирських рейсів у світі. Та не треба забувати, що загалом подорож тривала ще довше, оскільки спочатку Qantas здійснив переліт з Сіднея до Дарвіна.

Рейс Qantas

Втім, квитки на рейс Дарвін-Лондон було неможливо купити. Літак зупинився в північно-австралійському місті лише для дозаправки.

Крім того, не варто розраховувати на те, що Qantas буде далі виконувати авіарейси з Сіднея до Лондона з зупинкою в Дарвіні. До кінця березня авіакомпанія планує призупинити міжнародні польоти у зв’язку з пандемією Covid-19. За даними IATA Travel Center, Австралія запровадили тимчасову заборону на приїзд до неї іноземних громадян.

Нагадаємо, що це не перший випадок виконання дуже довгих рейсів у зв’язку з розповсюдженням нового коронавіруса. 15 березня інша авіакомпанія – Air Tahiti Nui – здійснила найдовший регулярний пасажирській переліт у світі. Оскільки літаком подорожували французькі туристи, яким зараз заборонено відвідувати США, під час рейсу між Папеете (столиця Французької Полінезії) і Парижем вона не зробила традиційної посадки в Лос-Анджелесі. В результаті авіакомпанія виконала новий рекордний переліт.

Фото Qantas Airways

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей