Авіакомпанія Qatar Airways відновила рейси до Києва

  • 18.12.2020 18:02
  • Dmytro
Qatar Airways

Нарешті одна з найкращих авіаліній світу Qatar Airways знову здійснює перельоти до України. Це значно розширює кількість маршрутів, за якими ми зможемо подорожувати в умовах пандемії.

Одна з найвідоміших авіакомпаній світу – Qatar Airways – відновила виконання рейсів до Києва. Це сталося сьогодні, 18 грудня.

Перевізник був змушений зробити дев’ятимісячну перерву в перельотах, спричинена поширенням пандемії Covid-19.

Спочатку авіакомпанія буде здійснювати три щотижневі рейси (по середах, п’ятницях і суботах) на сучасних авіалайнерах Airbus A320 з бізнес та економ класами обслуговування: 12 місць та 120 місць відповідно. Про це вказується у повідомленні Qatar Airways.

З 4 січня буде доданий ще один щотижневий рейс по понеділках. Це збільшить загальну частоту перельотів до 4 на тиждень.

Пасажирам, які вилітають з Києва, доступні перельоти до понад 100 напрямків по всьому світу зі зручними стиковками через наш ультрасучасний хаб та найкращий аеропорт на Близькому Сході – Міжнародний аеропорт Хамад, – зазначила комерційний директор Qatar Airways Group в Україні Галина Дурмуш.

Наприклад, мандрівники з України можуть скористатися рейсами з Дохи на Сейшели. Qatar Airways нещодавно оголосила про відновлення виконання перельотів за цим напрямком, починаючи з 15 грудня. Рейси до цього мальовничого архіпелагу виконуватимуться авіалайнерами Airbus A319 (з 8 місцями бізнес класу та 102 кріслами в економкласі).

Загалом на сьогодні Qatar Airways виконує понад 700 щотижневих рейсів щонайменше до 100 напрямків по всьому світу. До кінця березня 2021 року у плани Qatar Airways входить відновлення мережі до 126 напрямків, включаючи 20 напрямків до Африки, 11 міст у Південній та Північній Америках, 29 маршрутів до Азіатсько-Тихоокеанського регіону, 38 напрямків до Європи, 13 міст в Індії та 15 напрямків на Близькому Сході. До більшості міст рейси виконуватимуться щоденно або частіше.

Фото Qatar Airways

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей