Рейтинг найкращих аеропортів світу 2019 року від Skytrax

  • 15.04.2019 11:00
  • Dmytro
аеропорт Сінгапуру

По всій земний кулі розташовані сотні і тисячі величезних і маленьких аеропортів. Вам цікаво дізнатися які з авіахабів найкращі, якщо не були там жодного разу? У цьому нам допоможе рейтинг The World’s Best Airports of 2019. Його робить одна з найбільш авторитетних компаній Skytrax, що займається дослідженнями в сфері послуг на авіаційному ринку. Ця компанія готує рейтинг на відгуках пасажирів, що користуються тими чи іншими летовищами.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Changi, Сінгапур

Згідно з рейтингом Skytrax, найкращим аеропортом світу в 2019 році виявися Сінгапурський аеропорт Changi. З цього авіахабу пасажири мають змогу вилетіти до більш ніж 200 напрямків по всьому світу. Рейси з Changi виконують 80 авіакомпаній. Сумарно на тиждень вони тут роблять приблизно 5000 прильотів і вильотів. У 2017 році сінгапурський аеропорт обслужив 60 мільйонів пасажирів з приблизно 100 країн світу.

Haneda, Токіо

На другій сходинці опинився ще один аеропорт з Азії – токійський Haneda. Летовище столиці Японії, завдяки своїм внутрішнім та міжнародним терміналам, відіграє дуже важливу роль у розвитку цієї країни як туристично-орієнтованої нації, зазначається в повідомленні Skytrax.

Incheon, Сеул

Замикає трійку рейтингу The World’s Best Airports of 2019 летовище Incheon, що знаходиться поблизу столиці Південної Кореї Сеулу. Аеропорт є найбільшим в цій країні і одним з найбільш завантажених аеропортів у світі. Incheon – колишній переможець титулу аеропорту року в 2012 році.

Hamad, Доха

В аеропорт, що займає четверту стрічку в рейтингу Skytrax, виконується рейси з України. Це аеропорт Hamad, що знаходиться в столиці Катару – Доха. Сюди з Києва виконує регулярні рейси авіакомпанія Qatar Airways. Hamad може обслуговувати приблизно 30 мільйонів пасажирів щорічно та відзначається як один з найбільш розкішних авіахабів у світі.

Аеропорт Гонконгу

На п’ятій позначці знаходиться міжнародний аеропорт Гонконгу. Згідно з даними Skytrax, він обслуговує понад 100 авіакомпаній, що здійснюють рейси до 180 місць по всьому світу, включаючи 44 пункти призначення на материковому Китаї. Летовищу Гонконгу вже неодноразово діставався титул найкращого аеропорту світу.

Centrair Nagoya, Нагоя

В ТОР-10 найкращих аеропортів світу потрапив ще один японський – Centrair Nagoya. В пасажиропотоці авіавузла досить високу долю займають внутрішні перевезенні. Окрім того, з Centrair Nagoya виконується рейси до таких азійських міст як Бангкок і Сінгапур, а також далекомагістральні польоти до Гельсінкі, Франкфурту, Гонолулу, Детройту.

Аеропорт Мюнхену

З європейських аеропортів найкращим в рейтингу Skytrax опинився Мюнхен – на сьомому місці. В повідомленні дослідників зазначається, що це летовище є другим найбільш завантаженим аеропортом у Німеччині та другим хабом для авіакомпанії Lufthansa. В аеропорту знаходяться більш ніж 150 магазинів і близько 50 місць, де можна поїсти і випити.

Heathrow, Лондон

Восьму сходинку рейтингу The World’s Best Airports of 2019 зайняв лондонський аеропорт Heathrow. Він є найбільш завантаженим за пасажиропотоком аеропортом не тільки Великобританії, а й усієї Європи. До недавнього часу він був також найбільш завантаженим аеропортом у світі за міжнародним пасажиропотоком. Та нещодавно таким авіахабом став аеропорт Дубая.

Narita, Токіо

Дослідники зі Skytrax включили в ТОР-10 найкращих аеропортів світу три японських летовища – третім став аеропорт столиці Японії Narita. Він обслуговує столичний регіон Greater Tokyo та є міжнародним хабом для авіакомпаній Japan Airlines та All Nippon Airways.

Аеропорт Цюріху

Замикає першу десятку рейтингу The World’s Best Airports of 2019 аеропорт Цюріху. Це найбільше летовище Швейцарії. Він є хабом для авіакомпанії Swiss International Air Lines.

На жаль, до рейтингу The World’s Best Airports of 2019 від Skytrax не потрапив жоден з українських аеропортів. З найближчих сусідніх країн, окрім двох летовищ РФ, в нього включені аеропорт Будапешту (89) та Варшави (91).

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей