Новий рейтинг найкращих авіакомпаній світу 2019 року від Skytrax

  • 18.06.2019 18:31
  • Dmytro
Нагородження Qatar Airways

Одна з найбільш авторитетних компаній Skytrax, що займається дослідженнями в сфері послуг на авіаційному ринку, оголосила результати свого рейтингу The World’s Best Airlines of 2019. Основною для його формування слугують відгуки пасажирів. Це дозволяє розраховувати на відносну об’єктивність даного дослідження.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Qatar Airways

Згідно з опублікованого рейтингу Skytrax, найкращою авіакомпанією світу у 2019 році стала Qatar Airways. Таким чином перевізник повернув собі цей титул, який він втратив минулого року. Авіакомпанія виконує польоти за понад 150 напрямками світу, в тому числі до Києва. Базовим аеропортом перевізника є Хамад, який знаходиться в місті Доха, Катар. Цьогорічна перемога стала п’ятою в історії Qatar Airways. Раніше вона отримувала цю нагороду у 2011, 2012, 2015 і 2017 роках.

Singapore Airlines

Другу сходинку в рейтингу зайняла авіакомпанія Singapore Airlines. Перевізник заснований ще 1947 року під назвою Malayan Airways Limited. Парк літаків авіакомпанії є одним з наймолодших у світі. Вони використовуються для перельотів мережею напрямків, що охоплюють шість континентів. До речі, у 2019 році Singapore Airlines стала вдруге поспіль переможцем рейтингу найкращої авіакомпанії світу від TripAdvisor.

ANA All Nippon Airways

В ТОР-3 рейтингу Skytrax найкращих авіакомпаній світу також увійшла ANA All Nippon Airways. Це найбільша авіакомпанія Японії. Заснований в 1952 році, перевізник здійснює авіарейси за 80 міжнародними і понад 110 внутрішніми маршрутами. Авіакомпанія є найбільшим оператором Boeing 787.

Cathay Pacific Airways

Перевізник Cathay Pacific Airways, що базується у Гонконзі, зайняв четверту сходинку рейтингу. Він виконує регулярні пасажирські та вантажні перевезення до понад 200 пунктів призначення в Азії, Північній Америці, Австралії, Європі та Африці, використовуючи парк з близько 200 літаків.

Emirates

Одна з найбільш відомих авіакомпаній світу – Emirates – посіла п’яте місце в рейтингу The World’s Best Airlines of 2019. Наразі в парку літаків перевізника нараховується більше 230 повітряних суден, що виконують польоти за 140 напрямками у більш ніж 80 країн світу. Перевізник виконував рейси до України декілька років тому.

EVA Air

Ще одна азійська авіакомпанія – EVA Air – зайняла шосте місце в рейтингу найкращих перевізників світу у 2019 році від Skytrax. EVA Air була створена в 1989 році і базується у аеропорту Таоюань на Тайвані. Авіакомпанія виконує польоти за більш ніж 60 основними бізнес- та туристичними напрямками. Перевізник використовує для перевезень флот з понад 70 літаків Boeing, McDonnell Douglas і Airbus.

Hainan Airlines

Авіакомпанія з китайського острова Хайнань Hainan Airlines посіла сьому сходинку рейтингу Skytrax. Перевізник був заснований у 1993 році. Авіакомпанія, розпочавши свій шлях як невеликий місцевий перевізник, виросла до міжнародної авіакомпанії з глобальної маршрутною мережею. Зараз, згідно з даними Hainan Airlines, вона є четвертою з найбільших авіаліній континентального Китаю. Перевізник використовує на транстихоокеанських маршрутах літаки Boeing 787-8 і 787-9 Dreamliner, а на далекомагістральних рейсах до Європи і назад – широкофюзеляжні повітряні судна Airbus 330.

Qantas Airways

На восьмому місці рейтингу The World’s Best Airlines of 2019 опинилася Qantas Airways. Цей перевізник, щоб був заснований ще 1920 року, є флагманською авіакомпанією Австралії.

Lufthansa

Найбільша авіакомпанія Німеччини – Lufthansa – зайняла дев’яту сходинку рейтингу найкращих авіакомпаній світу у 2019 році від Skytrax. Центральним аеропортом перевізника є летовище у Франкфурті-на-Майні. Крім того, додатковим хабом є аеропорт у Мюнхені. Lufthansa виконує польоти до декількох міст України.

Thai Airways

Також до десятки найкращих авіакомпаній світу увійшов перевізник Thai Airways з Таїланду. Авіакомпанія заснована в 1988 році. Разом з дочірніми фірмами, Thai Airways виконує польоти до 84 пунктів призначення в 37 країнах. Для цього використовується парк з більш ніж 90 літаків.

Крім того, Skytrax підготував ще декілька інших рейтингів. Так, в рейтингу World’s Best First Class Airlines 2019 перемогу здобула авіакомпанія Singapore Airlines, World’s Best Business Class Airlines 2019 – Qatar Airways, World’s Best Premium Economy Class Airlines 2019 – Virgin Atlantic,World’s Best Economy Class Airlines 2019 – Japan Airlines.

Перше місце в рейтингу World’s Best Low-Cost Airlines 2019 посів перевізник AirAsia, а в World’s Best Regional Airlines 2019 – Bangkok Airways. Найкращою в рейтингу World’s Best Inflight Entertainment 2019 обрано Emirates.

Фото авіакомпанії Qatar Airways

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей