Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В популярних містах світу рекордно впали ціни на готелі

  • 08.11.2020 11:58
  • Dmytro
Голландія Амстердам

Не дивно, що в умовах пандемії Covid-19 кількість туристів в цілому світі зменшилася так суттєво, що ціни на проживанння в готелях покотилися стрімко вниз. Дорогий, зазвичай, Амстердам є лідером за падінням цін і ситуація склалася не тільки в цьому місті.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Цього року більшість з нас змушені відмовитися від подорожей до більшості країн світу. У зв’язку з поширенням Covid-19 можливості для мандрівок є дуже обмеженими. Це катастрофічно позначилося на світовому туристичному бізнесі. Наприклад, безліч готелів були змушені або зачинитися, або суттєво знизити ціни на проживання.

Тепер відпочинок в багатьох популярних туристичних містах світу по кишені й пересічному бюджетному мандрівнику. Якщо ціни залишаться на такому рівні в 2021 році, а кордони будуть поступово відкриватися, то багато хто зможе дозволити відпочинок в країнах, які досі вважалися одними з найдорожчих.

Нещодавно відома німецька туристична компанія DER Touristik провела дослідження щодо того, як змінилися ціни на проживання в готелях і відпочинкових будинках в 75 найпопулярніших туристичних містах світу.

Голландія Амстердам

Виявилося, що в цьому році найбільше падіння цін зафіксоване в Амстердамі – в середньому номери в готелях подешевшали на 51,6%.

На другому місці в рейтингу падіння цін виявився американський Сан-Франциско. Там зазвичай дуже дороге житло подешевшало на 39,2%. В середньому за номер в готелі вам треба буде віддати €165 (до речі, нагадаємо, що США й зараз відкриті для туристів з України, а єдиною умовою в’їзду є відсутність відмітки в паспорті про перебування протягом 14 днів перед поїздкою до США в одній з країн ЄС). Трохи менш суттєво знизилася вартість проживання в канадському Ванкувері – на 37,1% до €129.

бангкок панорама міста вночі

Проте, якщо ви чекаєте коли відкриються для туристів країни в іншій частині світу – Азії – ви також можете розраховувати на досить бюджетний варіант подорожі. Відразу четверте і п’яте місце в рейтингу зайняли два тайських напрямки – Бангкок і Пхукет. Там номери в готелях подешевшали на 34,6% і 33,8% відповідно. В середньому в Бангкоку за добу проживання ви заплатите €37, а на Пхукеті – €25.

Примітно, що вони також потрапили до списку світових напрямків, в яких вартість проживання в абсолютному вираженні є найнижчою. Позмагатися з ними в цінах на готелі можуть також Делі (€29 за добу), Куала-Лумпур (€31) і Балі (€31).

балі пляж

Загалом, в DER Touristik прогнозують, що в 2021 році подорожі будуть дешевими. Там очікують, що як тільки будуть зняті обмеження на мандрівки, туристи повернуться до середземноморських напрямків, європейських поїздок та відпочинку в далеких країнах.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей