Подорож на Різдво до Чорногорії за €241. Прямі перельоти з Києва + авто + чудові апартаменти на 4 дні

  • 27.11.2020 21:01
  • Eugene
Чорногорія Будва Тіват

Проведіть різдвяні свята з друзями або родиною у мальовничому регіоні Чорногорії. Авіаквитки з багажем з Києва до Подгориці, оренда автомобіля і 4 ночі у дуже гарних апартаментах обійдуться вам в €241 на особу в розрахунку на чотири людини.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Немає нічого більш “казкового” ніж новорічні та різдвяні свята. І немає нічого більш оригінального ніж зустріти їх біля моря у такій країні, як Чорногорія. Для вашого комфортного відпочинку під час подорожі ми знайшли апартаменти Zen Apartment Przno з практично ідеальним рейтингом. Будинок розташований на популярному курорті Светі-Стефан, за кілька кроків від узбережжя. Квартира обладнана усім необхідним для відпочинку і святкування, а також має терасу, де можна зустріти свято.

Період подорожі:
05-09 січня, 2021

Маршрут подорожі:
Київ – Подгориця – Светі-Стефан – Подгориця – Київ

Розрахунок ціни на чотири особи:
авіаквитки Windrose – €817
оренда автомобіля 4 дні – €42
апартаменти на 4 ночі – €106
Разом: €965 / €241 на особу

Багаж на час подорожі:
зареєстрований багаж

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей