Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Аеропорт в Римі отримав 5-зірковий рейтинг під час пандемії. Там найкраще потурбуються про ваше здоров’я

  • 13.09.2020 10:45
  • Dmytro
Аеропорт Рима

Римський аеропорт Ф’юмічіно першим у світі отримав 5-зірковий рейтинг від Skytrax у категорії запобігання пандемії Covid-19. Ця нагорода означає, простіше кажучи, що там найкраще дбають про здоров’я пасажирів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Ф’юмічіно, одному з двох аеропортів Риму, є чим пишатися. Його зусилля щодо захисту здоров’я у важкий час пандемії Covid-19 були визнані одним з найвідоміших рейтингових агентств в авіаційній галузі – Skytrax.

Римський аеропорт Ф’юмічіно виконав відмінну роботу щодо впровадження протоколів Covid-19, які забезпечують безпечне середовище для клієнтів і співробітників. В основних областях гігієни рук та соціального дистанціювання в аеропорту діють надійні процедури, і, що важливо, це підкріплюється підвищеною увагою до санітарної обробки терміналів в точках з частими контактами. Слід також зазначити послідовність цих заходів, і це важливий фактор, завдяки якому аеропорт Рима Ф’юмічіно став першим аеропортом в світі, який отримав 5-зірковий рейтинг Covid-19, – сказав представник Skytrax Едвард Плістер.

Аеропорт Рима

Що саме зробила влада аеропорту? По-перше, вона консолідувала всіх прибуваючих, щоб можна було ефективно управляти як обмеженнями, так і самими пасажирами, замість того, щоб розпорошувати їх по аеропорту і всім терміналам. Був найнятий додатковий персонал для прибирання, щоб забезпечити дезінфекцію всіх проблемних ділянок. Крім того, в аеропорті також пропонуються нові методи знезараження – за допомогою УФ-випромінювання. По всьому аеропорту з’явилися чіткі повідомлення, які нагадують пасажирам про актуальні правила.

Аеропорт Рима

Ф’юмічіно подбав про перевірку дотримання пасажирами цих рекомендацій. У терміналах є люди з групи біобезпеки, які несуть відповідальність за дотриманням правил. Саме вони нагадують пасажирам, щоб вони тримали ніс і рот закритими і про необхідність дотримуватися соціальної дистанції. Таким чином, Skytrax оцінив не тільки запровадження правил, а й їх дотримання (з якими в даний час стикаються багато аеропортів).

Аеропорт Рима

Як нескладно здогадатися, керівництво аеропорту не приховує задоволення і гордості тим, що вони першими в світі отримали цей сертифікат.

Ми дуже задоволені цією новою нагородою, оскільки вона ще раз є значним міжнародним визнанням зусиль компанії, яка під час надзвичайної ситуації на додаток до протоколів, запропонованих урядом, вжила додаткових заходів для забезпечення максимальної широти і глибини профілактичних заходів, які дозволяють аеропортам італійської столиці продовжувати роботу в умовах максимальної безпеки, – сказав керівник римського аеропорту Ф’юмічіно Марко Тронконе.

Аеропорт Рима

Важливо відзначити, що це не перша нагорода аеропорту Ф’юмічіно від Skytrax. У 2018 року він був визнаний аеропортом, який найкраще розвивається в світі.

Skytrax відомий в світі, в першу чергу, за свої рейтинги The World’s Best Airlines і The World’s Best Airports, які формуються на підставі опитувань пасажирів.

В той же час, рейтинги Covid-19 базуються на науковому дослідженні та аналізі і не включають жодного елемента самотестування або оцінки аеропорту. Це не просто віртуальний аналіз процедур, які аеропорт сподівається застосувати. Аналіз гігієнічних протоколів включає посилання на рекомендації міжнародних авіаційних організацій з авіабезпеки.

Skytrax розпочав робити рейтинг Covid-19 у серпні 2020 року. Наразі оголошені рейтинги лондонського аеропорт Хітроу (3 зірки), Малаги (3 зірки) та Ніцци Лазурний берег (3 зірки). Передбачається, що з жовтня такі рейтинги будуть надаватися аеропортам Близького Сходу, Азії та Північної Америки.

Фото Skytrax

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей