Розпродаж! Путівники Lonely Planet зі знижкою 45%!

  • 14.01.2019 13:27
  • Eugene
путівники Lonely Planet

Один з найкращих помічників у подорожах – це якісний та цікавий путівник! Видавництво Lonely Planet пропонує улюблені путівники для мандрівників зі знижкою 45%.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Більше 500 різних путівників по 195 країнам, представлених в інтернет-магазині Lonely Planet допоможуть вам вибрати кращі напрямки для подорожей в 2019 році. Величезна кількість корисної інформації та практичних порад про те, як зробити вашу подорож не тільки цікавою, але і бюджетною. особливо зверніть увагу на путівники в електронному вигляді! Це дуже зручно і важливо, якщо ви віддаєте перевагу перельотам лоукост-авіалініями, які дедалі більше обмежують норми ручної поклажі.

Період дії промоції:
до 20 січня, 2019

Промокод для знижки:
“SECRET”

Щоб купити промоційні путівники перейдіть на сторінку Lonely Planet >>

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей