Розпродаж! Знижка 50% на путівники Lonely Planet

  • 11.05.2019 08:46
  • Olena
путівники Lonely Planet

Без чого складно уявити цікаву і безтурботну подорож? Вірно, без якісного та цікавого путівника! Видавництво Lonely Planet пропонує улюблені путівники для мандрівників зі знижкою 50%.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Найцікавші поради, 195 різних країн, бюджетні лайфхаки, перевірені готелі, списки must-see – все це і навіть трохи більше є в чудових путівниках видавництва Lonely Planet. А що найцікавше для мандірників, які обираються бюджетні подорожі і пересуваються лоукостами – у путівників є електронні версії, що помогає зекономити місце у валізці 😉

Умови промоції:

  • знижка діє на електронні видання
  • путівники можна придбати до 17 травня 2019
  • промокод для знижки – GETHAPPY

Щоб купити промоційні путівники перейдіть на сторінку Lonely Planet >>

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей