Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Ryanair вже перевіз 500 тисяч пасажирів з Києва. Планує досягти 1 мільйон цього року

  • 12.07.2019 21:08
  • Dmytro
Свято Ryanair

Розпочавши польоти до Києва лише восени минулого року, Ryanair вже вдалося перевести півмільйона пасажирів. Плани на цей рік ще амбітніші.

12 липня найбільший лоукостер Ryanair відсвяткував перевезення 500-тисячного пасажира на своїх рейсах до Києва. Ювілейний клієнт прилетів до столиці України літаком авіакомпанії з Варшави. Таким чином, лоукостеру вдалося досягти півмільйонної позначки пасажиропотоку за приблизно десять місяців зі старту польотів до Києва.

«Ми дуже задоволені результатами нашої роботи в Україні. Цей напрямок дуже важливий для Ryanair. Ми запустили рейси з Борисполя тільки у вересні минулого року і зараз вже у нас півмільйонний пасажир. У планах цього року перевезти 1 мільйон пасажирів до Києва», – повідомила менеджер Ryanair з міжнародних комунікацій Ольга Павлонка.

В Ryanair не обіцяють нових маршрутів до «Борисполя» цього року, вказуючи, що 1 мільйон пасажирів буде перевезено за 24 маршрутами. На додачу до вже експлуатованих напрямків будуть додані раніше анонсовані рейси до Мадриду, Валенсії, Катовіце, Франкфурту, Нюрнбергу тощо.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей