Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Ryanair анонсував спеціальні ціни на квитки за напрямками, які скасував Wizz Air

  • 17.07.2019 15:44
  • Dmytro
Літаки Ryanair

Найбільший європейський лоукостер Ryanair відреагував на зменшення частот у серпні за деякими маршрутами з Києва його конкурентом Wizz Air. Ryanair пообіцяв для постраждалих клієнтів дешеві квитки.

Авіакомпанія Ryanair запропонувала спеціальні ціни на квитки на деякі напрямки, за якими в серпні лоукостер Wizz Air частково скасував свої рейси зі столиці України. Про це йдеться в повідомленні Ryanair. Лоукостер стверджує, що на його сайті можна придбати квитки з Києва до Берліну, Братислави, Кракова та Варшави за цінами від €24,99. Втім, схоже, що розрекламовані ціни є лише на рейси до Кракова (€24,47) та Варшави (€26,92). Як видно зі скринів, це поодинокі польоти. Може, хтось з наших читачів буде мати більше щастя і знайде низькі ціни за іншими напрямками 😉 Повідомляйте нам про це у Фейсбук або в коментарях під постом.

Ціни на квитки Ryanair до Кракова

Ціни на квитки Ryanair до Варшави

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей