Ryanair починає літати до Вірменії!

  • 16.10.2019 13:01
  • Dmytro
Літак Ryanair

Ірландський лоукостер Ryanair продовжує додавати нові країни до своєї мережі маршрутів. Після анонсу рейсів до Грузії авіакомпанія оголосила про початок роботи на вірменському ринку.

16 жовтня найбільший європейський лоукостер Ryanair оголосив про старт польотів до Вірменії. Ця країна стане 40-ою на мапі маршрутів лоукостера. Про це йдеться у повідомленні перевізника.

Виконання рейсів розпочнеться в січні 2020 року. Спочатку вони будуть виконуватися з Єревана до Мілана (аеропорт Бергамо) та Рима. Згодом влітку лоукостер відкриє авіарейси з Єревана до Берліна (аеропорт Шенефельд) та з іншого вірменського міста – Гюмрі до Меммінгена. Польоти до цих 4 напрямків будуть виконуватися двічі на тиждень. Лоукостер планує досягти в 2020 року пасажиропотоку на вірменських рейсах у 130 тис. чоловік.

Нагадаємо, що Ryanair розпочне виконувати рейси з Грузії на початку листопада. А саме, 6 листопада стартують рейси з Тбілісі до Мілану (аеропорт Бергамо). Крім того, перевізник планує літати ще за трьома маршрутами з цієї країни – Тбілісі-Кельн, Кутаїсі-Болонья і Кутаїсі-Марсель.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей