Ryanair придбав нову авіакомпанію на Мальті і має великі плани щодо Африки

  • 11.06.2019 20:07
  • Dmytro
Ryanair купляє Malta Air

Відомий лоукостер Ryanair продовжує інвестувати в невеликі європейські авіакомпанії. Після придбання Lauda в Австрії прийшла черга на розширення бізнесу на Мальті.

Сьогодні, 11 червня, найбільший європейський лоукостер Ryanair оголосив про придбання мальтійського стартапу-авіакомпанії Malta Air. Як йдеться у повідомленні Ryanair, перевізник переведе до Malta Air шість літаків Boeing 737.

У лоукостера зазначають, що ця інвестиція дозволить Ryanair збільшити свою вже досить значну присутність на Мальті (обслуговує 3 млн пасажирів щорічно), а також отримати доступ до ринків, що не входять до ЄС (Північна Африка) для польотів з Мальти. Нагадаємо, що кілька місяців тому ми писали про те, що авіакомпанія отримала дозвіл на виконання авіарейсів з Італії до Алжиру. Також раніше у інтерв’ю польскому порталу Fly4free керівник Ryanair підтвердив плани авіалінії розпочати рейси до Єгипту і Тунісу.

Завершення процедури придбання заплановане на кінець червня. Протягом трьох років Ryanair має намір збільшити свій флот на Мальті до 10 літаків.
Таким чином, до Ryanair Group буде додана четверта авіакомпанія. Зараз до групи входять окрім, власне, Ryanair, польський перевізник Buzz і австрійський Lauda.

Як повідомляє The Irish Times, раніше Ryanair висловлював зацікавленість у тому, щоб придбати національного авіаперевізника Air Malta, але місцева влада не погодилися на це. Планується, що Air Malta і Malta Air практично не матимуть жодного перекриття у свої маршрутах. На даний час прямі регулярні польоти між Україною та Мальтою виконує тільки один перевізник – вище зазначена Air Malta.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей