Ryanair близький до підписання угоди про відкриття авіарейсів до Грузії

  • 17.05.2019 18:32
  • Dmytro
літаки Раянейр

Найбільший європейський лоукостер Ryanair може розпочати виконувати перельоти до Грузії. Про це повідомив генеральний директор держпідприємства United Airports of Georgia (власник грузинських аеропортів) Георгій Чоговадзе.

Його цитує видання Georgia Today, яке повідомляє, що найближчим часом буде підготовлена та офіційно підписана угода з Ryanair. Лоукостер веде перемовини щодо польотів до двох грузинських летовищ – Тбілісі та Кутаїсі.

«Ми перебуваємо в процесі постійних переговорів, щоб клієнти могли літати з авіакомпанією Ryanair з аеропортів Тбілісі та Кутаїсі», – зазначив Георгій Чоговадзе.

У той же час навряд чи Ryanair в найближчому майбутньому відкриє рейси з України до Грузії. Для цього ця авіакомпанія повинна отримати відповідні дозволи від авіаційної влади України. Але вона їх може надати лише українській авіакомпанії. Наприклад, за умови, якби Ryanair відкрив в Україні свою дочірню фірму. Та поки що перевізник офіційно не повідомляв про конкретні плани щодо цього.

Але є великі шанси на те, що авіарейси до Грузії може відновити «дочка» іншого відомого європейського лоукостера – Wizz Air. Декілька років тому вона літала до цієї держави з України. Перевізник в минулому році повідомляв про свої плани відновити в 2019 році роботу «дочірньої» авіакомпанії в нашій країні. В такому разі Wizz Air Ukraine матиме право на отримання прав на польоти до Грузії від Державної авіаційної служби України.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей