Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Ryanair прогнозує дуже дешеві квитки цього року, але він буде найважчим для авіалінії

  • 18.05.2020 18:34
  • Dmytro
літаки Раянейр

Ірландська авіакомпанія Ryanair хоче перевезти 80 млн пасажирів протягом поточного фінансового року. Це майже в 2 рази менше, ніж передбачалося раніше! Крім того, вже в цьому кварталі авіалінія втратить щонайменше €200 млн. Авіакомпанія стверджує, що в найближчі місяці Європу сколихне цінова війна за пасажирів.

Якщо подивитися на результати Ryanair за минулий фінансовий рік, який закінчився наприкінці березня, то показники в цілому добрі. Перевізник заробив більше €1 млрд чистого доходу (збільшення на 13% на рік) і перевіз 148,6 млн пасажирів (+4%). Однак цього року велика частина презентації щорічного звіту присвячена прогнозам на поточний рік, який, схоже, буде найгіршим для перевізника через пандемію коронавіруса.

Нагадаємо, що всередині березня Ryanair зупинив майже всі літаки та припинив виконання авіарейсів за більшістю маршрутів. І хоча ірландська авіакомпанія має намір відновити їх в липні, ці плани досить обмежені.

Давайте подивимось на кількість пасажирів: раніше за період з липня до кінця вересня Ryanair планував перевезти 44,6 млн пасажирів. Наразі очікується, що цей показник впаде в два рази. Взагалі за поточний фінансовий рік Ryanair розраховує перевезти менше 80 млн пасажирів. А кілька місяців тому він розраховував на 154 млн людей.

Цікаво, що ще минулого тижня лоукостер планував перевезти 100 млн пасажирів. Тобто за декілька днів авіакомпанія зменшила свій прогноз відразу на 20%.

літак ryanair

Ryanair також очікує величезних фінансових збитків – у поточному кварталі (з квітня до кінця червня) перевізник втратить €200 млн. Прогнози на наступні квартали поки невідомі.

Загалом перевізник налаштований не надто оптимістично: лоукостер заявив, що не проситиме жодної державної допомоги. Але в найближчі місяці авіакомпанія буде конкурувати з перевізниками, які отримають величезну державну підтримку. Як результат, нас чекає цінова війна, оскільки авіалінії продаватимуть квитки набагато дешевше, ніж вони зазвичай коштують.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей