Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Рейси Ryanair до Італії під загрозою. Влада вимагає від лоукостера активніше боротися з Covid-19

  • 06.08.2020 16:22
  • Dmytro
Ryanair

Не встигли українці зрадіти новим рейсам Ryanair з України до Італії, як італійська авіаційна влада стала погрожувати заборонити перельоти ірландського перевізника. Сподіваємося, що тривожні заяви залишаться лише на папері.

Національне управління цивільної авіації Італії (ENAC) погрожує заборонити рейси до Італії для найбільшого європейського лоукостера Ryanair. Співробітники італійських аеропортів виявили, що ця авіакомпанія систематично не дотримується правил, запроваджених в країні для зниження ризику поширення Covid-19 на борту літаків, які вилітають і прибувають до її летовищ. Відповідна інформація вказується в прес-релізі ENAC.

Зокрема, на борту літаків не дотримується обов’язкове дистанціювання між пасажирами. Щоправда, в Італії можна не додержуватися цієї норми, якщо виконуються деякі інші заходи. Як уточнює місцеве видання Corriere della Sera, літаки можуть виконувати перельоти зі 100% завантаженням за умови, якщо повітря на борту оновлюється кожні три хвилини, застосовуються фільтри НЕРА і т.д.

Крім того, італійські чиновники уточнили цьому виданню, що, дотримуючись правил використання HEPA-фільтрів, авіакомпанія часто ігнорує інші правила. Наприклад, співробітники Ryanair не перевіряють чи всі пасажири носять маски. Крім того, перевізник вживає недостатньо заходів, щоб уникнути скупчення людей на борту, зокрема, при посадці і після приземлення.

Тому італійські чиновники направили відповідного листа до Ryanair, одночасно проінформувавши своїх колег в Ірландії про неодноразові порушення санітарних правил щодо боротьби з Covid-19.

На авіакомпанію можуть накласти доволі суворі санкції. Якщо Ryanair продовжить порушувати правила, ENAC обмежить перевізнику максимально допустимий рівень завантаження літаків до 50%, а в подальшому взагалі може заборонити перельоти.

Разом з тим в лоукостері спростовують висунуті звинувачення.

Ryanair повністю дотримується заходів, встановлених урядом Італії, і наші клієнти можуть бути впевнені, що ми робимо все можливе, щоб зменшити взаємодію людей на борту і в аеропорті, а також захистити їх здоров’я під час перельоту, цитує Corriere della Sera коментар авіакомпанії.

Фото Ryanair

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей