Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Мешканцям Закарпаття: Ryanair відкриває новий рейс зі словацького Кошице

  • 16.12.2020 15:53
  • Eugene
Ryanair

На жаль, поки що аеропорт в Ужгороді не відновив обслуговування регулярних рейсів. Тому жителі цього регіону змушені користуватися іншими видами транспорту або летовищами в сусідніх регіонах чи країнах. Тепер до столиці Польщі буде зручно подорожувати новим рейсом Раянейр зі Словаччини.

Ірландська авіакомпанія Ryanair планує відкрити зі словацького міста Кошице новий регулярний рейс до Варшави (аеропорт Модлін). Очікується, що перельоти стартують з 30 березня 2021 року.

Рейси будуть здійснюватися три рази на тиждень – по вівторках, четвергах і суботах. Відповідна інформація вказується в системі бронювання перевізника.

Квитки вже в продажу. Ціни поки що не низькі – від €81,98 в обидві сторони.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей