Ryanair відкриває новий рейс з Києва до Італії

  • 04.12.2020 16:39
  • Eugene
Італія Венеція канал

Іноземні авіакомпанії не забули про Україну. Найбільш відомий європейський лоукостер Ryanair додав до свого розкладу рейси з Києва до Венеції. Чекаємо, коли ЄС дозволить в’їзд українським туристам.

Ірландська авіакомпанія Ryanair планує відкрити зі столиці України новий регулярний рейс – до Венеції (аеропорт Тревізо). Очікується, що перельоти стартують з 30 березня.

Рейси будуть здійснюватися два рази на тиждень – по вівторкам і суботам. Відповідна інформація вказується в системі бронювання перевізника.

Квитки вже в продажу. Ціни поки що високі, адже найменша вартість квитки – від €99,98 в обидві сторони.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей