Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Найкоротший маршрут у мережі Ryanair виконується за… 20 хвилин. І користується популярністю

  • 04.11.2019 11:28
  • Dmytro
Літак Ryanair

Полюбляєте розглядати міста, гори та моря з ілюмінатора літака? В такому разі ці маршрути не для вас. Ryanair продовжує відкривати дедалі більше нових рейсів, під час яких пасажири ледве встигають застібнути та розстібнути паси безпеки.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Нещодавно ірландський лоукостер Ryanair розпочав літати між Пафосом та Бейрутом. Це надзвичайно цікавий маршрут для мандрівників, які полюбляють відпочинок на Кіпрі. Придбавши квиток до Пафоса, можна організувати досить дешевий переліт і до дивовижного Бейруту, адже квитки з Кіпра до цього близькосхідного міста коштують лише від €9,99 в одну сторону, а під час розпродажів бувають і дешевше. Окрім того, цей рейс є одним з найкоротших напрямків в мережі маршрутів Ryanair. Відстань між аеропортами складає приблизно 300 кілометрів. Тому запланований час польоту – 1 година і 5 хвилин. А фактично подорож відбувається ще швидше.

Та є ще коротші рейси у лоукостера. Навесні цього року авіакомпанія розпочали літати з іспанського міста Малага до марокканського Тетуана. За розкладом політ має виконуватися за 35-40 хвилин, але, насправді, за даними Flightradar24, він може відбуватися навіть за 20 хвилин.

Рейс Ryanair

Між двома аеропортами близько 150 кілометрів. Тим не менше авіаційний маршрут користується популярністю. З одного боку, це туристи, які хочуть відвідати Марокко, а з іншого – марокканські емігранти, які летять до Європи. Крім того, за даними Google Maps, час в дорозі автомобілем складе близько 5 годин. І це при умові, що водій встигне вчасно на пором.

Маршрут Малага - Тетуан

Мабуть, мало хто знає, але з України Ryanair теж виконує польоти, які кожна віднести до дуже коротких. Наприклад, рейс зі Львова до Кракова виконується за розкладом за 1 годину, а фактично ще менше. За останніми даними Flightradar24, на переліт необхідно від 31 до 43 хвилин.

Рейс Ryanair

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей