Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Ryanair не хоче блокувати середнє сидіння. «Це не захист від коронавіруса»

  • 17.04.2020 16:09
  • Dmytro
Ryanair

Швидше за все, після пандемії Covid-19 більшість авіакомпаній заблокують можливість бронювання середніх місць у своїх літаках. Таку рекомендацію для авіаліній зараз обговорюють в світі. Чи не єдиним перевізником, який виступає категорично проти цієї ініціативи, є Ryanair.

Завжди проти течії – це, напевно, девіз керівника Ryanair Майкла О’Лірі. Більшість галузевих експертів вважають, що після пандемії квитки подорожчають? Він не згоден – обіцяє практично безкоштовні поїздки. ІАТА повідомляє, що авіакомпаніям доведеться заблокувати середнє місце? Бос Ryanair – в цьому немає сенсу.

Нагадаємо, нещодавно IATA розпочала обговорення рекомендації, згідно з якою заради мінімізації ризику зараження новим коронавірусом авіакомпанії повинні зменшити кількість доступних місць на своїх літаках на одну третину. Їм треба буде заблокувати середнє крісло, тим самим збільшивши відстань між пасажирами.

Деякі перевізники поставилися до цього серйозно. Крім того, про її можливе запровадження вже оголосили, серед іншого, керівники Wizz Air і easyJet. Поки що тільки Майкл О’Лірі заявив, що таке рішення буде «безнадійно неефективним».

Ми ведемо діалог з регуляторами, які сидять в своїх спальнях і придумують обмеження на кшталт блокування середніх місць, що є нісенітницею, – сказав Майкл О’Лірі в бесіді з Reuters. – Це не буде мати жодного позитивного ефекту.

Ryanair

На його думку, проблема полягає в тому, що відстань між пасажирами і так буде меншою, ніж необхідні два метри. Крім того, неможливо витримати цю дистанцію в інших місяцях під час поїздки, сказав керівник Ryanair.

Люди приїжджають до аеропортів на поїздах, де неможливо дотримуватися соціальної дистанції. Ви також не можете цього зробити в аеропорту ні під час реєстрації, ні під час перевірки безпеки, ні в магазинах або ресторанах. І навіть самі аеропорти визнають це, – заявив Майкл О’Лірі.

Замість цього бос Ryanair радить брати приклад з Азії, де відновлюються рейси за деякими внутрішніми маршрутами. Але за умови здійснення температурного скринінгу і носіння масок заради зменшення ризику розповсюдження нового коронавіруса.

Ryanair

Причина такої реакції Майкла О’Лірі, швидше за все, в небажанні втрачати гроші. Бізнес-модель бюджетних авіакомпаній заснована на розпродажі всіх місць на літаках. Це добре видно на прикладі ірландської авіакомпанії – в літні місяці коефіцієнт заповнення повітряних суден Ryanair перевищує 95%.

Хоча офіційно Майкл О’Лірі каже, що проблема не в цьому.

Керівник лоукостера стверджує, що завдяки відносно високій прибутковості Ryanair може дозволити собі не продавати середні місця. В той же час деякі національні авіакомпанії отримають збитки, очікує Майкл О’Лірі.

Більшість з них втрачали гроші, навіть коли продавали середнє місце, – сказав він.

Нагадаємо, літаки Boeing 737-800, які використовує Ryanair, вміщують по 189 пасажирів. Блокування центральних сидінь зменшить кількість посадочних місць до 123.

Фото Ryanair

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей