Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Керівник Ryanair: «Ніхто не втратить свої гроші»

  • 24.04.2020 18:21
  • Dmytro
Майкл О’Лірі

Зараз тисячі мандрівників перебувають в стані очікування. Спочатку найбільший європейський лоукостер Ryanair обіцяв повернути гроші за скасовані рейси. Проте згодом і він розпочав пропонувати своїм клієнтам ваучери. Як наслідок, у туристів немає ні грошей, ні подорожей.

Туристи з квитками на скасовані рейси Ryanair опинилися перед складним вибором. На початку пандемії лоукостер пропонував перебронювати подорожі без штрафів або повернути гроші. Але хвиля скасувань ставала все більшою.

Тому згодом і Ryanair був змушений вдатися до практики, яку почали запроваджувати більшість відомих європейських авіакомпаній. Замість «живих» грошей перевізники активно пропонують своїм пасажирам ваучери, які в майбутньому можна буде обміняти на квитки на інші рейси.

Проте багатьох пасажирів не влаштовує варіант з ваучерами. Не дивлячись на запевнення Ryanair про те, що він відновить рейси в червні, ніхто не знає коли саме це відбудеться і за якими маршрутами.

Втім керівник Ryanair Майкл О’Лірі намагається заспокоїти своїх клієнтів, обіцяючи повернути гроші за декілька тижнів або навіть місяців. Одночасно він наполегливо пропонує пасажирам скористатися ваучерами.

Не можна забувати, в якій ситуації ми перебуваємо на даний момент. Зазвичай, протягом місяця ми можемо повернути від 5000 до 10000 квитків. У нас є достатньо персоналу, який може обробляти таку кількість запитів. Але кількість запитів зросла на 1000%. А наші співробітники, які відповідають за обробку повернення коштів, працюють вдома, – розказав в інтерв’ю німецькому виданню Handelsblatt керівник Ryanair Майкл О’Лірі. – Ми щиро перепрошуємо тих, кого дратує затримка. Навіть коли ситуація нормалізується, пройдуть ще тижні і місяці, поки всі запити будуть оброблені. В той же час видача ваучерів відбувається швидше. Саме тому ми їх пропонуємо. Але ніхто не втратить свої гроші.

Якщо ви вирішили скористатися пропозицією Майкла О’Лірі, радимо ознайомитися з нашим порадником, де можна знайти відповіді на найчастіші запитання стосовно ваучерів Ryanair.

Фото Ryanair

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей