Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Ryanair закріплюється на ринку Туреччини. Полетимо на її курорти через Відень

  • 24.10.2019 15:24
  • Dmytro
Літак Ryanair

Ірландці поклали око на привабливий турецький ринок. Традиційні чартерні напрямки стануть доступними і для самостійних мандрівників-бекпекерів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Наразі одну з найзапекліших битв за пасажира можемо спостерігати у австрійській столиці. Саме в аеропорту Відня вирішили помірятися силами два найбільші лоукостери Європи – Ryanair і Wizz Air.

Нагадаємо, що ще минулого року Wizz Air відкрив у столиці Австрії свою базу, водночас розпочавши активно розширювати маршрутну мапу з Відня. Наприклад, лише 22 серпня авіакомпанія оголосила про старт польотів за 6 новими маршрутами до Албанії, Греції, Іспанії, Німеччини та інших країн.

Та не менші амбіції має й Ryanair. Придбавши торік австрійську авіакомпанію Laudamotion, ірландський лоукостер вирішив всерйоз закріпитися в столиці Австрії. Перевізник у 2019 році активно розширює мережу напрямків з аеропорту Відня. Тільки 23 жовтня він анонсував 14 нових рейсів до Німеччини, Польщі, Італії, Ірландії та багатьох інших країн.

Загострення конкуренції між перевізниками у Відні позитивно позначається на цінах та доступності авіаподорожей для українських авіапасажирів. Лише за останні декілька днів ці авіакомпанії оголосили про старт двох нових рейсів до Австрії з реґіонів України. Спочатку про плани виконання рейсів з 2020 року за маршрутом Запоріжжя-Відень оголосив Wizz Air, а трохи згодом анонсував напрямок Херсон-Відень його ірландський конкурент. Таким чином, з весни наступного року з цих міст до Відня можна буде долетіти за €20-30.

Турецькі напрямки

Жорстка конкуренція між лоукостерами змусила перевізників шукати маршрути, які б не дублювалися. Ласим шматком для авіакомпанії Ryanair видалася Туреччина, куди поки що не літає Wizz Air. 23 жовтня перевізник оголосив про старт відразу трьох рейсів з Відня до Анталії, Бодрума та Даламана.

До цього часу Ryanair виконував польоти до Туреччини лише за маршрутами Дублін-Бодрум, Дублін-Даламан і Братислава-Даламан. Це сезонні рейси – вони будуть виконуватися до кінця жовтня. Вже відомо, що з літнього сезону 2020 року польоти з Дубліна будуть відновлені, а з Братислави – ні. Таким чином, з весни наступного року лоукостер виконуватиме відразу п’ять рейсів до Туреччини.

Старт рейсів з Відня до Туреччини відкриває для українських туристів нові можливості для економії коштів при організації мандрівок до цієї країни. Нагадаємо, що останнім часом Ryanair і Wizz Air активно нарощують кількість сполучень між українськими аеропортами та Віднем. Наприклад, тільки за минулі 12 місяців Wizz Air розпочав виконання рейсів до Відня з Києва та Харкова, а Ryanair – з Києва. А тепер ще й будуть нові рейси з Запоріжжя та Херсона.

Крім того, пам’ятаємо, що ці перевізники вже літають або анонсували сполучення з українських аеропортів до Братислави, яка розташована поруч із Віднем. Подорож між цими містами часто коштує не більше декількох євро.

Наприклад, зі Львова або Києва нерідко вдається купити квитки до Братислави за €10-15. Отож додавши недорогий переліт з Відня до Туреччини можна буде скласти досить дешеву мандрівку на турецький південь. Звичайно, мова йде про тих, хто надає перевагу самостійним подорожам і не користується готовими пакетними пропозиціями від турагенцій.

Що стосується можливості самостійної подорожі до Туреччини за допомогою чартерних квитків, то тут є певні складнощі. За словами виконавчого директора «Української асоціації туристичних агентств» Павла Григораша, туроператори не схильні продавати лише квитки на чартерні рейси до Туреччини. Бо в такому разі вони не продають проживання в готелях, з якими вони укладають угоди про гарантований викуп номерів. Звичайно, інколи трапляються «гарячі» тури до Туреччини за ціною у €150 за людину, з яких можна використати тільки квитки, але навесні та влітку ціна такого туру радше коливатиметься у межах €250-300 за людину, що співставно з цінами на чартерні квитки.

Отож українські шанувальники подорожей із наплічником, які обходять десятою дорогою розкручені курортні готелі, покомбінувавши трохи з квитками, мають усі можливості скласти собі цікавий тріп Туреччиною, не зруйнувавши свій бюджет ще на етапі придбання квитків 😉

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей