Ryanair знову починає літати до України. Перші рейси з Іспанії

  • 21.06.2020 10:29
  • Dmytro
Літак Ryanair

Найбільший європейський лоукостер Ryanair повертається до України. Авіакомпанія знову виконує рейси до нас. Сподіваємося, що незабаром перевізник повернеться до попередньої мапи маршрутів з нашої країни.

Відомий лоукостер Ryanair відновлює рейси до України. Сьогодні, 21 червня, в аеропорту «Бориспіль» має здійснити посадку літак перевізника з Мадрида.

Цікаво, що авіакомпанія вирішила відновити перельоти до України саме з Іспанії. В неділю лоукостер запланував також рейс з Барселони.

Нещодавно у Ryanair повідомляли, що вони запланував основний рестарт рейсів з України в липні. Крім того, з наступного місяця авіакомпанія має намір розпочати перельоти з нашої країни до Італії.

А ми, в свою чергу, не втомлюємося попереджати, що поки що українським туристам заборонено подорожувати до Європейського Союзу. Для того, щоб вас допустили на рейс до ЄС у вас повинні бути необхідні дозвільні документи, наприклад, робоча віза або право на проживання. Тому зверніть на це увагу, перш ніж вирушати до аеропорту.

Фото Ryanair

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей