Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Ryanair вчергове збільшує ціни на додаткові послуги

  • 27.07.2019 18:35
  • Dmytro
Літак Ryanair

Популярний лоукостер знову підняв ціни на додаткові послуги, які ви можете придбати під час бронювання квитка

Вже вдруге в цьому році найбільший європейський лоукостер Ryanair піднімає ціни на свої додаткові послуги. Судячи з інформації на сайті перевізника, відтепер максимальна вартість пріоритетної посадки з можливістю пронесення на борт літака 2 одиниць ручної поклажі буде коштувати €12.

Добре, що хоч мінімальна ціна залишиться на попередньому рівні – €6. Нагадаємо, що як раніше писав портал «У відпустку», на початку січня Ryanair підвищив вартість цієї послуги з €6-8 до €6-10.

Крім того, подорожчала максимальна вартість 10-кг зареєстрованого багажного місця. Якщо раніше ця послуга коштувала від €10 до €12, то відтепер ціни будуть варіюватися в залежності від маршруту в межах €10 – €17,5 (при купівлі під час бронювання) та €10 – €25 (при купівлі після бронювання).

Нагадаємо, що, як ми повідомляли раніше, у квітні інший європейський лоукостер Wizz Air також підвищив максимальну ціну на послугу Wizz Priority с €17 до €30, залишивши без змін мінімальну на рівні €5.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей