Європейці активно розкуповують квитки Ryanair на літо. В липні перевізник хоче виконувати 1000 рейсів на день

  • 28.05.2020 11:21
  • Dmytro
Ryanair

Ще кілька тижнів тому ми всі уважно відстежували динаміку відновлення попиту на подорожі в Китаї. Тепер наша увага перемикається на європейські країни. Приклад Великої Британії та Ірландії показує, що мешканці Європи не хочуть відмовлятися від подорожей.

Схоже, що цього літа європейці не захочуть сидіти вдома. Як повідомив керівник Ryanair Майкл О’Лірі, авіакомпанія відмічає різке зростання попиту на квитки з боку мандрівників з Ірландії та Великої Британії до «сонячних» напрямків.

Ми спостерігали великий сплеск замовлень на наші рейси з Ірландії та Великої Британії до Іспанії, Португалії та Італії у вихідні дні, і, схоже, це продовжиться на цьому тижні, цитує його Reuters.

Така динаміка вказує на те, що багатьох європейців не зупиняє навіть те, що уряди деяких країн планують продовжити чи запровадити карантинні обмеження. Наприклад, 8 червня Велика Британія має намір ввести обов’язковий карантин на 14 днів для мандрівників, які будуть прилітати до цієї країни. Це правило стосуватиметься також британців.

Майкл О’Лірі повідомив, що в липні авіакомпанія планує виконувати 1000 перельотів на день. Він прогнозує, що липневі рейси перевізника будуть заповнені на рівні 50%-60%. Звісно, такий показник досить невисокий для сезону відпусток. Проте не варто забувати, що це будуть подорожі в епоху коронавіруса, коли багато туристів не наважуються навіть залишати свої будинки.

В Ryanair очікують, що Ірландія і Велика Британія відмовляться від обов’язкового карантину. Наприклад, як це зробили Іспанія та Італія.

Велика Британія та Ірландія… відмовляться від них в якості ще одного заходу пом’якшення наступного тижня або двох. Я впевнений в цьому, – сказав Майкл О’Лірі.

Фото Ryanair

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей