Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Ryanair скасовує плату за перебронювання рейсів у липні та серпні

  • 09.06.2020 12:48
  • Dmytro
борт літака раянейр

Клієнтам найбільшого європейського лоукостера Ryanair не треба буде хвилюватися за літні подорожі. Якщо вони не зможуть вирушити на відпочинок в липні чи серпні, авіакомпанія дозволить безкоштовно змінити квитки.

Найпопулярніший європейський лоукостер Ryanair скасував оплату за перебронювання квитків з рейсами в липні і серпні. Це надасть клієнтам авіакомпанії більшої впевненості та гнучкості при планування свого відпочинку цього року.

Схоже, в Ryanair зрозуміли, що останнім часом імідж авіакомпанії сильно постраждав через проблеми, з якими пасажири стикаються під час отримання відшкодування за скасовані рейси. В той же час за декілька тижнів перевізник планує відновити перельоти за 90% маршрутів. Тому йому потрібно повернути довіру пасажирів.

Власне, з 10 червня клієнти, які забронюють перельоти на липень і серпень, зможуть за потреби безкоштовно перебронювати їх на рейси за тим самим маршрутом з вильотом до 31 грудня 2020 року. Про це зазначається на сайті авіакомпанії.

Оскільки популярні туристичні країни, такі як Італія, Португалія та Іспанія, відкриваються для іноземних туристів, ми готові вітати пасажирів на борту з 1 липня, коли Ryanair буде виконувати понад 1000 щоденних рейсів за всією нашою мережею. Ми хочемо запропонувати нашим клієнтам якомога більше впевненості і гнучкості, – сказала директор з маркетингу та цифрових технологій Ryanair Дара Брейді.

Наразі у Ryanair офіційна плата за зміну рейсу коливається від €35 до €65 (при зміні онлайн) і €50-95 (при зміні в аеропорту).

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей