Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Ryanair знову скасовує плату за перебронювання рейсів – тепер у жовтні та листопаді

  • 23.09.2020 14:06
  • Dmytro
літак ryanair

Якщо ви купите квитки у Ryanair на рейси на наступні два місяці, у вас буде можливість безкоштовно їх перебронювати. Лоукостер продовжив свою весняно-літню акцію.

Найбільший європейський лоукостер Ryanair не буде стягувати плату за зміну рейсу для всіх клієнтів, які забронюють квитки на його перельоти в жовтні і листопаді 2020 року. Про це вказується в повідомленні перевізника.

Квитки можна бути перебронювати на рейси до 21 березня 2021 року. При цьому зміни повинні бути внесені, щонайменше, за 7 днів до вильоту літака з початковим бронюванням.

Щоб цієї осені забезпечити максимальну гнучкість і впевненість наших клієнтів, ми продовжили скасування плати за зміну рейсу на бронювання в жовтні і листопаді. Тепер клієнти можуть планувати заслужений відпочинок, знаючи, що якщо їхні плани зміняться, вони зможуть перенести свої рейси на будь-яку нову дату до 21 березня 2021 роки без додаткових зборів, – заявила директор з маркетингу та цифрових технологій Ryanair Дара Брейді.

Наразі у Ryanair офіційна плата за зміну рейсу коливається від €35 до €95.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей