З 1 липня Ryanair відновлює 90% маршрутів

  • 12.05.2020 11:09
  • Dmytro

Продовжують надходити позитивні новини від іноземних авіакомпаній. Найбільш відомий європейський лоукостер Ryanair анонсував масштабне відновлення рейсів.

Ryanair оголосив, що 1 липня планує повернутися до графіку польотів, який становитиме 40% рейсів від звичайного. Це відбудеться за умови скасування урядових обмежень на внутрішні рейси в ЄС (Єврокомісія вже 13 травня має оголосити план відновлення руху всередині ЄС) та запровадження ефективних заходів з охорони здоров’я. Про це йдеться в повідомленні перевізника.

При цьому Ryanair виконуватиме щоденний графік польотів, який включатиме майже 1000 рейсів. Таким чином авіакомпанія відновить 90% своєї маршрутної мережі перед Covid-19. Повна інформація про ці маршрути, частоти, час польоту та акційні ціни розміщена на сайті авіакомпанії.

З моменту обмеження польотів Covid-19 у середині березня, Ryanair виконує тільки приблизно 30 регулярних рейсів між Ірландією, Великою Британією та іншою частиною Європи. З липня Ryanair почне знову літати з більшості своїх 80 баз по всій Європі.

Проте частота рейсів на маршрутах будуть меншою.

Важливо, щоб ми поверталися до звичайних графіків з 1 липня. Уряди Європи запровадили 4-місячний lockdown, щоб обмежити поширення вірусу Covid-19. Через 4 місяці настане час повернути перельоти в Європі, щоб ми могли об’єднати друзів та родин, дозволити людям повернутися до роботи та відновити європейську туристичну галузь, яка забезпечує стільки мільйонів робочих місць, – заявив один з керівників Ryanair Едді Вілсон. – …до 1 липня пройде більше шести тижнів. Ryanair вважає, що це найпрактичніша дата відновлення нормальних графіків польотів.

Авіакомпанія просить пасажирів дотримуватися ефективних заходів охорони здоров’я для обмеження розповсюдження Covid-19. Сюди входить перевезення меншого багажу, реєстрація в Інтернеті, завантаження посадкового талону на смартфон, а також проходження температурних перевірок під час входу до аеропорту і носіння масок в терміналі та на борту літака.

Усі повітряні судна Ryanair оснащені високоефективними повітряними фільтрами HEPA, а всі внутрішні поверхні літака щовечора дезінфікуються хімічними речовинами, які діють протягом 24 годин. Хоча перевірка температури та маски є основною є наріжним каменем відновлення перельотів, соціальне дистанціювання в аеропортах і на борту буде заохочуватися там, де це можливо.

Екіпажі Ryanair одягатимуть маски. Закуски та напої будуть подаватися попередньо упакованими та продаватися тільки за безготівковим розрахунком.

Також буде заборонена черга до туалетів на борту. Проте туалети будуть доступні пасажирам на вимогу. Ryanair закликає регулярно мити руки та користуватися дезінфікуючими засобами в терміналах аеропортів.

Ryanair вимагатиме від усіх пасажирів, які здійснюють рейси в липні та серпні, надати під час реєстрації інформацію про те, як довго триватиме їх запланована подорож, а також їх адресу під час відвідування іншої країни ЄС. Ця інформація буде надана урядам Європейського Союзу, щоб допомогти їм контролювати будь-які норми ізоляції, які вони вимагають від відвідувачів на внутрішніх рейсах співтовариства.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей