Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Раянейр запроваджує нову послугу і дає обіцянку, яка дуже втішить пасажирів

  • 28.10.2021 21:29
  • Vitalii
Літаки Ryanair

Після шквалу критики, яка була викликана проблемами з поверненням коштів за скасовані авіарейси, Раянейр впроваджує вагомі зміни – авіакомпанія обіцяє, що відтепер всі пасажири, які мають квитки на скасовані рейси, отримають автоматичне повернення коштів на акаунт myRyanair протягом 24 годин або на банківський рахунок протягом 5 днів. Це найбільш важлива, але не єдина новація, яку запровадив сьогодні ірландський перевізник.

В четвер Раянейр представив нові опції для своїх пасажирів, які будуть доступні як на вебсайті, так і в мобільній аплікації перевізника. Новинки, які мають за планом авіакомпанії полегшити процес обслуговування резервації пасажира, – це Цифровий центр самообслуговування „Digital Self-Service Hub”, тобто удосконалений процес управління своїм бронюванням он-лайн (внесення будь-яких змін) i Асистент дня подорожі, тобто поточні оновлення, які стосуються нашого рейсу і будуть висилатися безпосередньо на телефон. В повідомленні Раянейр читаємо, що в рамках цієї інновації ми будемо отримувати таку інформацію як, наприклад, статус рейсу, номер виходу на посадку в терміналі аеропорту, а також “актуальне відео на живо з Операційного Центру Ryanair” у випадку виникнення запізнень чи анулювання рейсів.

Проте найбільшою новинкою стане запровадження функції Wallet, тобто електронного гаманця, поєднаного з нашим акаунтом в myRyanair. В повідомленні авіакомпанії вказується, що він сприятиме швидшому поверненню коштів за скасовані авіарейси. І треба визнати, що це насправді досить велика зміна з боку Раянейра, бо з моменту вибуху епідемії коронавіруса ірландського перевізника активно критикували за те, що авіакомпанія ухилялася від повернення вартості квитків всілякими можливими способами. У нас в групі “У відпустку: тут розмовляємо про подорожі” на Facebook багато пасажирів скаржилося, що цей процес міг тривати місяцями. Тепер це нарешті має закінчитися.

wallet Раянейр

В повідомленні відзначається, що процедура відшкодування буде максимально спрощена і автоматизована: пасажири зможуть отримати кошти за скасований рейс Раянейра протягом 24 годин на акаунт myRyanair або ж “живими грошима” на банківський рахунок протягом 5 робочих днів. А отже, не потрібно буде заповнювати формуляр рекламації (як мінімум, в теорії), хоча варто пам’ятати, що грошові кошти, які пасажир отримає на свій акаунт в системі перевізника, можна витратити лише на придбання інших квитків лоукостера. Раянейр сподівається, що багато пасажирів скористається саме з цього варіанту відшкодування.

Як відомо, подібну можливість відшкодування вартості квитка вже досить давно пропонує авіакомпанія Wizz Air. Однак Раянейр, на відміну від угорського конкурента, не застосовує бонусів. А ось клієнти Візз Ейр отримують повне відшкодування вартості своєї резервації на свій банківський рахунок або 120% ціни квитка на свій акаунт Wizz, які можуть бути використані на майбутні подорожі на борту цієї авіакомпанії.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей