Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Найскладніший період в історії Ryanair, але вже у вересні лоукостер планує виконати 70% рейсів

  • 27.07.2020 12:24
  • Dmytro

Незважаючи на кризу в авіації і туризмі, найбільший європейський лоукостер очікує покращення показників роботи. Вже у липні він планує опрацювати більше 90% запитів на повернення грошей за скасовані перельоти, а у вересні – відновити свій звичайний графік рейсів на 70%. Якщо все буде добре, то в кінці 2020 року авіакомпанія отримає перший Boeing 737-MAX-200.

Лоукостер Ryanair вирішив в черговий раз заспокоїти своїх клієнтів, які з нетерпінням чекають на повернення грошей за скасовані рейси. Незважаючи на те, що перельоти багатьох мандрівників не відбулися ще багато тижнів тому, пасажири так і не отримали свої кошти від перевізника.

Тому в Ryanair намагаються заспокоїти пасажирів, обіцяючи повернути гроші якнайшвидше. Цього разу лоукостер очікує, що більше 90% запитів на повернення коштів клієнтів будуть оброблені до кінця липня. Про це зазначається в повідомленні перевізника про підсумки за перший квартал поточного фінансового року (квітень-червень 2020 р.).

У Ryanair пояснюють таку затримку тим, що після того, як в червні служба підтримки клієнтів авіакомпанії повернулася з карантину до офісу, вона зіткнулася з безпрецедентним обсягом електронних листів від клієнтів та інших повідомлень, пов’язаних зі змінами рейсів і скасуванням у зв’язку з Covid-19.

Фінансові показники

В цілому, за підсумками квітня-червня поточного року Ryanair зафіксував серйозне падіння пасажиропотоку і фінансові збитки. Пасажиропотік авіакомпанії впав, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 99% до 0,5 млн клієнтів. При цьому авіакомпанія отримала €185 млн чистого збитку проти €243 млн чистого прибутку роком раніше. Крім того, погіршився ще один важливий показник роботи перевізника – рівень завантаження літаків знизився з 96% до 61%.

В цьому немає нічого дивного – до такого результату призвели заборони на авіасполучення в Європі. У Ryanair не приховують, що минулий квартал був найскладнішим в 35-річній історії перевізника.

Очікування

В поточній ситуації більш цікаві очікування авіакомпанії щодо можливого відновлення пасажиропотоку в майбутньому. Перевізник відновив перельоти за більшою частиною своєї маршрутної мережі з 1 липня. Зараз в Ryanair з обережністю дають прогноз на найближче майбутнє. Як очікується, в липні авіакомпанія виконає приблизно 40% від свого звичайного липневого графіка. В офісі лоукостера сподіваються, що в серпні цей показник досягне позначки приблизно 60%, а у вересні – 70%.

літак Раянейр

Загалом, в квітні 2020 р. – березні 2021 р. (фінансовий рік для Ryanair) перевізник планує перевезти приблизно 60 млн клієнтів. Це значно менше показника попереднього аналогійного періоду (148,6 млн пасажирів).

Авіакомпанія впровадила значні безпекові заходи під час подорожей, особливо, на борту повітряних суден, щоб гарантувати, що вона піклується про здоров’я пасажирів і екіпажів, зводячи до мінімуму ризик Covid-19.

Крім того, в прогнозах Ryanair міститься ще один цікавий нюанс. Лоукостер розраховує вийти з кризи Covid-19 з меншими збитками, ніж деякі великі європейські національні авіакомпанії. В Ryanair підкреслюють, що це буде мати важливе значення для фінансування більш низьких тарифів.

борт літака раянейр

У свою чергу, це свідчить про те, що лоукостер не має наміру відмовлятися від своєї практики пропонувати пасажирам найнижчих цін на квитки.

Нові літаки

Окрім того, Ryanair не полишає надії отримати нові повітряні судна Boeing 737-MAX-200. Спираючись на повідомлення Boeing про те, що ці літаки повернуться до перельотів у III кварталі 2020 року, лоукостер розраховує отримати свій перший Boeing 737-MAX-200 до кінця поточного року. Також авіакомпанія очікує, що, можливо, отримає на початку наступного року до 40 цих повітряних суден.

Ці літаки мають більше крісел для пасажирів та менше споживають палива. Загалом, це може призвести до подальшого зменшення витрат перевізника, що, у свою чергу, має позитивно вплинути на ціни квитків.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей