Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Ryanair закриває бази в Нюрнберзі і Стокгольмі. Рейсів з Києва вже немає в літньому розкладі

  • 05.12.2019 13:25
  • Dmytro
Літак Ryanair

Схоже, що найбільший європейський лоукостер Ryanair готується вперше закрити свої рейси з України. Дефіцит літаків змушує перевізника ліквідовувати бази. Як це вплине на квитки ми побачимо вже незабаром.

Ірландська авіакомпанія Ryanair оголосила про закриття в березні двох своїх баз в Європі – у Нюрнберзі і Стокгольмі (аеропорт Скавста). Про це йдеться у повідомленні перевізника.

Причина такого рішення – подальші затримки с доставкою літаків Boeing 737 MAX на літо 2020 року. На жаль, перевізник переглянув плани отримання повітряних суден на цей період. Замість 20 літаків, як очікувалося раніше, авіакомпанія отримає 10. Відповідно, лоукостер переглянув графік рейсів на літо наступного року. Крім того, дефіцит літаків змусив авіакомпанію закрити дві вище зазначені бази і зменшити кількість рейсів на деяких інших.

Як це може вплинути на рейси Ryanair з українських аеропортів? З України лоукостер виконує авіарейси до Нюрнберга і Стокгольма лише з Києва. Ще 4 грудня в київському розкладі авіакомпанії на літній сезон значився рейс до Стокгольма. Але сьогодні він вже зник звідти. Немає в розкладі на літо 2020 року і рейсу до Нюрнберга.

На запит порталу «У відпустку» стосовно того, чи будуть виконуватися рейси з Києва до двох вище зазначених міст, в Ryanair відповіли, що їм більше нічого додати до вчорашньої заяви про закриття баз. В цьому повідомленні не вказується нічого конкретно про маршрути з України.

В разі, якщо Ryanair остаточно закриє свої рейси з Києва до Нюрнберга і Стокгольма це, звичайно, вплине на ціни квитків за цими напрямками. Адже в такому разі на маршруті Київ-Нюрнберг залишиться лише Wizz Air, а на Київ-Стокгольм (аеропорт Арланда) – МАУ. Навряд чи припинення польотів Ryanair буде стимулювати інших перевізників залишати ціни на квитки на досить низькому рівні.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей