Пасажирка Ryanair замість Валенсії прилетіла до… Києва

  • 19.10.2020 10:58
  • Dmytro
Ryanair

Шокуючий випадок стався с пасажиркою Ryanair, яка мала вилетіти рейсом Ryanair з Лондона до Валенсії. Замість іспанського міста авіакомпанія помилково привезла її до Києва.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

18 жовтня 30-річна болгарка Інка Філева, яка проживає в Лондоні, повинна була вилетіти авіалініями Ryanair з Великої Британії до Валенсії, щоб відвідати свого хлопця. Пройшовши всі перевірки служби безпеки в лондонському аеропорті Станстед, вона якимось чином потрапила не до свого літака, а на рейс до Києва. Співробітники Ryanair не помітили, що її посадковий талон був на інший переліт.

Я не розумію, як мій квиток відсканували і пропустили, і як я приїхала сюди без візи, – сказала вона Daily Star Online.

Її рейс до Валенсії вирушав від гейту 44, але вона переплутала і підійшла до виходу 54. Перед тим як потрапити до літака, біля цього гейта співробітники відсканували її посадковий талон і пропустили на рейс до Києва.

Вони перевірили мій квиток кілька разів, я навіть запитала в літаку, за який час я приїду до Валенсії, і вони сказали мені, що за дві години п’ятнадцять хвилин, – розповідає пасажирка.

Оскільки це був рейс рано вранці, Інка, яка працює барменом, проспала всю поїздку.

Коли вона приїхала, вона була налякана, так як навколо неї була зовсім інша обстановка, не так як в Іспанії.

Найдивнішим було те, що я їхала з європейським посвідченням особи, проте в сумці був паспорт, тому мені просто поставили штамп і пропустили, – каже Інка Філева.

Не розуміючи, як вона опинилася в зовсім іншій країні, пасажирка заплакала і підійшла до інформаційного пункту, щоб попросити про допомогу.

В аеропорту ніхто не розумів, як вона потрапила до України, і весь час просили квиток до Києва.

Я весь час показувала їм квиток до Валенсії, вони не могли зрозуміти, як це сталося, – розповідає Інка Філева.

Разом з тим пасажирка похвалила дуже ввічливий персонал київського аеропорту, який зв’язався з Ryanair і допоміг їй потрапити до Валенсії – спочатку рейсом назад до Великої Британії, а потім до Валенсії.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей