Британців садять на карантин після повернення з Франції, а авіакомпанії вирішили на них додатково заробити

  • 16.08.2020 20:06
  • Dmytro
Ryanair

Перевізники, безперечно, дуже постраждали від обмежень на авіасполучення, але є ситуації, які не заохочують нас співчувати авіакомпаніям, бо вони не проґавлять нагоди заробити на необхідності пасажирів якомога швидко повернутися додому.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Декілька днів тому Велика Британія внесла Францію до свого переліку країн, після повернення звідки мандрівники мають самоізолюватися на 14 днів. На жаль, такими новинами зараз мало кого можна здивувати. Проте не цього разу.

Рішення було прийняте саме в той період, коли у Франції відпочивали приблизно 500 тисяч британців. Щоб уникнути карантину після подорожі, вони мали повернутися додому приблизно протягом доби!

Уявляєте скільки потрібно літаків, автобусів, потягів, поромів, щоб так швидко перевезти півмільйона туристів? Схоже, що представники транспортного бізнесу вирішили заробити на цій ситуації величезні прибутки.

Британське видання The Sun порівняло ціни на квитки на рейси деяких авіакомпаній, потягів та поромів на 14 серпня (британці мали повернутися додому до 4-00 15 серпня, щоб не самоізольовуватися) та 21 серпня.

Виявилося, що авіалінії підвищили ціни на свої квитки в декілька разів. Лідером стала авіакомпанія Ryanair, яка за квиток на рейс Нант – Единбург виставила ціну понад 246 фунтів стерлінгів. Це в 10 разів більше, ніж коштує переліт 21 серпня.

Значно подорожчали квитки і у конкурентів. Наприклад, 14 серпня British Airways продавала квитки за маршрутом Ніцца – Лондон за 770 фунтів стерлінгів (на 21 серпня квиток коштує лише 92 фунти). Непогано мала заробити й британська easyJet – на 14 серпня квиток за маршрутом Париж – Лондон коштував 107,20 фунтів стерлінгів, а на 21 серпня – 37 фунтів стерлінгів.

Підвищували ціни не лише авіакомпанії. Наприклад, квитки на потяг Eurostar за маршрутом Париж – Лондон можна було придбати на 14 серпня за 209,50 фунтів стерлінгів, а на 21 серпня – вже за 125 фунтів стерлінгів. Квитки на паром з Кале до Дувра коштували 196 і 109 фунтів стерлінгів відповідно.

Ціни на квитки

Представники цих перевізників стверджують, що ціни змінюються в залежності від попиту і заперечують, що наживаються на туристах. Крім того, British Airways, easyJet і Ryanair заявляють, що в зв’язку з тим, що в даний час виконується менше рейсів, збільшується попит. У свою чергу це провокує зростання цін.

Зазначені тарифи є прямим результатом високого попиту на рейси, …тарифи автоматично збільшуються зі зростанням кількості заброньованих місць в літаках. Ми навмисне не збільшуємо ціни на квитки, – заявив, наприклад, представник easyJet.

Підтверджують зростання ціни внаслідок високого попиту і в Ryanair. При цьому, за словами його представника, тарифи цієї авіакомпанії все ще вдвічі нижчі, ніж у її конкурентів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей