Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Оце жага до подорожей! Літак Ryanair вже збирався злітати, а пасажири бігли за ним

  • 13.09.2020 21:50
  • Dmytro
Ryanair

Троє пасажирів, які запізнилися на рейс з аеропорту Кракова до Рима, зламали двері і вибігли на перон. Вони сподівались, що капітан впустить їх до літака, проте їх затримали і оштрафували.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Схоже, авіапасажири в різних країнах вирішили позмагатися в кумедних вчинках. Приблизно тиждень тому в «Борисполі» жінка відкрила аварійний вихід в літаку і прогулялася по його крилу. Але вчинок трьох пасажирів в Кракові може здивувати вас ще більше.

Як повідомляє Gazeta.pl, минулої п’ятниці двоє чоловіків і жінка, у яких були квитки на рейс Ryanair до Рима, пройшли перевірку на безпеку в аеропорту Кракова. Проте, коли вони нарешті дісталися до свого гейту, виявилося, що ворота на вихід вже закриті.

Як пояснює прес-секретар краківського аеропорту Наталія Вінс, троє пасажирів з’явилися в аеропорту в останню хвилину. І, очевидно, не захотіли змиритися з тим, що літак полетить без них.

– Вони зламали двері, забили на сполох і вибігли на перон, – повідомила прес-секретар.

Проте їх вчинок був приречений на провал, оскільки, коли вони вибігли на перон, решта пасажирів вже сиділи в літаку, який був на злітній смузі.

Ці люди були затримані службою безпеки аеропорту та прикордонниками. В результаті, їх оштрафували на 100 злотих (трохи більше 740 гривень).

Прес-секретар аеропорту Кракова нагадує, що пасажирам треба бути в аеропорті за дві години до вильоту, а по п’ятницях в цьому місті зазвичай бувають корки.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей