Ryanair змінює деякі тарифи, щоб змусити пасажирів платити більше

  • 19.12.2019 12:08
  • Dmytro
Літак Ryanair

Лоукостери продовжують шукати шляхи для підвищення прибутковості. Найлегший варіант для цього просто підняти ціни на додаткові послуги. Та безкінечно це робити важко. Тому авіакомпанії знаходять інші варіанти для того, щоб змусити пасажирів платити більше.

Найбільший європейський лоукостер Ryanair вирішив змінити назви своїх трьох основних тарифів, які пропонуються кожному пасажиру під час купівлі квитків, та переформатовав наповненість деяких з них. Відповідна інформація вказується під час бронювання квитків на сайті перевізника та в його додатку.

Value

Та перш за все заспокоїмо любителів найдешевшого тарифу, який раніше називався «Стандарт». Відтепер він Value. Окрім назви з цим тарифом не відбулося жодних трансформацій. Він, як і раніше, передбачає безкоштовне перевезення лише однієї невеликої сумки, яка має поміститися під крісло в літаку.

Старі тарифи Ryanair

Regular

А ось з двома іншими основними тарифами Ryanair відбулися більш серйозні зміни. Другий за вартістю з них раніше називався Plus. Відтепер він змінив назву на Regular. Крім цього, тариф зазнав досить прикрого спустошення. Раніше пасажири з такими квитками могли розраховувати на безкоштовний зареєстрований багаж до 20 кг, зарезервоване стандартне місце в салоні, пріоритетну посадку і 2 одиниці ручної поклажі. Але віднині з цього тарифу зник безкоштовний багаж. При бажанні за останню послугу можна буде заплатити €25-40.

Нові тарифи Ryanair

Plus

Відчутних змін зазнав і третій основний тариф Ryanair, який раніше називався Flexi Plus. Відтепер він називається Plus (не переплутайте зі «старим» Plus). З нього зникли пріоритетна посадку і 2 одиниці ручної поклажі, а також Fast Track на безпеку. Але до цього тарифу був доданий безкоштовний зареєстрований багаж до 20 кг. Таким чином тепер він включає, окрім багажу, безоплатне перевезення 1 маленької ручної поклажі, зарезервоване місце та безкоштовну реєстрацію в аеропорту (не пізніше, ніж за 40 хвилин до вильоту літака).

Втім поки що залишається незрозумілим чи залишилася в цьому тарифі опція можливості зміни аеропорту вильоту та прильоту, а також час подорожі +/- 1 день без доплат, як це було раніше. Зараз під час бронювання вона більше не вказується, але ми б порадили перевірити наповненість після того, як Ryanair оновить зміст відповідного розділу на своєму сайті. Поки що там знаходиться інформація відносно старих тарифів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей