Не встигаєте зробити зачіску перед мандрівкою? В «Борисполі» відкрилися три салони краси

  • 28.05.2019 11:17
  • Dmytro
Салон краси в аеропорту

Набридли магазини Duty Free чи ресторани перед відльотом з аеропорту? Відтепер в «Борисполі» можна провести вільний час перед подорожжю, зробивши манікюр чи замовивши масаж.

23 травня в терміналі D аеропорту “Бориспіль” розпочали роботу три салони краси мережі Backstage. До 29 травня вони будуть працювати в тестовому режимі, після чого відбудеться офіційне відкриття. За одну годину в трьох локаціях працівники можуть прийняти 19 клієнтів, а за день – 300 осіб.

За жіночу зачіску необхідно буде сплатити 855 гривень, чоловічу – 600 гривен. Укладка коштує 600 гривен, комплексний манікюр – 350 гривень, покриття нігтів гель-лаком – від 350 гривень. Також тут можна замовити масаж, наприклад, спини за 625 гривень.

Салони краси в «Борисполі» будуть працювати з 7-00 до 23-00. В Backstage запевняють, що, якщо послуги будуть затребувані і в ночі, то в майбутньому вони будуть працювати цілодобово. В салони краси в аеропорту можна буде записатися заздалегідь за телефоном або через онлайн-форму на сайті мережі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей