Літак прибув на 1 хвилину пізніше і всі пасажири проведуть 10 днів в самоізоляції

  • 11.08.2020 22:09
  • Dmytro
SAS

Постійна зміна карантинних обмежень в тій чи іншій країні все частіше призводить до досить курйозних або неприємних ситуацій. Наприклад, як це трапилося декілька днів тому з приблизно 160 мандрівниками. Прилетівши на 60 секунд пізніше опівночі, вони змушені були самоізолюватися на 10 днів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Цікавий випадок стався минулої п’ятниці с пасажирами, які подорожували літаком авіакомпанії SAS з Ніцци до Осло. Повітряне судно вилетіло о 21:30 за місцевим часом і прибуло до Норвегії приблизно за дві з половиною години. Літак приземлився на злітно-посадковій смузі на дев’ять хвилин раніше часу за розкладом під оплески пасажирів, повідомляє Simple Flying.

Пілот повідомив, що вони прибули о 00:00 за місцевим часом. А за декілька днів перед цим рейсом влада Норвегії включила Францію до переліку країн, після повернення звідки потрібно самоізолюватися на 10 днів. Обмеження вступали в дію на наступний день після здійснення вказаного рейсу.

Норвегія ретельно слідкує за збільшенням кількості випадків Covid-19 за кордоном. Її уряд використовує формулу, за якою до норвезької «червоної» зони потрапляють країни, де фіксуються 20 нових випадків Covid-19 на 100 тис. людей за останні 14 днів. Кожен, хто прибуває до Норвегії з цих країн, повинен самоізолюватися на 10 днів. Минулого тижня Норвегія включила до цього списку, окрім Франції, Швейцарію, Монако та Чехію.

Тому приземлившись о 00-00, пасажири зітхнули з полегшенням, адже, як їм здавалося, вони встигли до моменту впровадження нових правил. Проте, як виявилося, пілот повідомив неправильний час приземлення. Наприклад, за даними Flightradar24, літак приземлився о 00:01 за місцевим часом.

Рейси SAS

І хоча повітряне судно прилетіло на 9 хвилин раніше, ніж було вказано в розкладі, тим не менше для пасажирів це виявилося занадто пізно. Всі 158 людей цього рейсу були змушені вирушити на обов’язкову 10-денну самоізоляцію.

Фото SAS

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей