Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Невелике містечко в Каліфорнії заплатить туристам за відвідування по $100

  • 20.01.2020 11:51
  • Dmytro
Сан-Луїс-Обіспо

Під час подорожей ми сплачуємо за квитки на літак, проживання чи відвідування музеїв з власної кишені. А ось каліфорнійське містечко Сан-Луїс-Обіспо вирішило зробити навпаки. Місцева влада заплатить по $100 мандрівникам, які відвідають цей регіон. Але, звичайно, потрібно виконати деякі умови.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Та спершу трохи розкажемо, що це за містечко. Сан-Луїс-Обіспо – невелике поселення на центральному узбережжі Каліфорнії між Сан-Франциско та Лос-Анджелесом. Від океану всього 15 кілометрів. В Сан-Луїс-Обіспо проживає приблизно 40-50 тисяч мешканців. Воно – одне з найстаріших міст Каліфорнії, бо засноване було ще у кінці XVIII сторіччя.

Кілька років тому Сан-Луїс-Обіспо внесли до списку найщасливіших місць у світі. Тут люди живуть у гармонії з природою. Однак вам не буде нудно. В Сан-Луїс-Обіспо повно історичних будівель та спеціальних подій. Наприклад, щочетверга там працює місцевий ринок, який перетворюється на справжній продовольчий фестиваль. Вулиці закривають для руху автомобілів, продавці готують шашлики, а жива музика дозволяє максимально насолодитися смаком страв. Також можна відвідати цікавий історичний центр міста та Chinatown. Поціновувачі вина і пива мають можливість спробувати напої місцевих виноробень та пивоварень.

Сан-Луїс-Обіспо

Приємно вражені? Тож які умови для отримання бонусу за відвідування Сан-Луїс-Обіспо. Перш за все потрібно забронювати принаймні дві ночі в одному і тому ж готелі і повинні ви відвідати місто не пізніше 31 березня 2020 року, крім ночі з 15 по 16 лютого.

Ви також мусите виконати деякі інші формальності. Житло необхідно забронювати до відвідування міста, а не під час мандрівки. Відповідне підтвердження безпосередньо від готелю необхідно надіслати на електронну пошту [email protected]

Сан-Луїс-Обіспо

Щоправда, бонус зможе отримати не кожен бажаючий, а лише 750 мандрівників. Якщо ви потрапити до щасливчиків, то кошти треба буде одержати в Центрі відвідувачів торгової палати Сан-Луїс Обіспо.

І ще одна порада насамкінець. Хоча акція називається «Гроші на дощовий день», вам не потрібно хвилюватися. За прогнозами у березні буде лише кілька дощових днів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей